Herci vs. diváci O mě se neboj. Jak společně prožívali finále seriálu?

Finále seriálu O mě se neboj si nenechali ujít diváci TV Nova, ale ani samotní herci. A na sociálních sítích zveřejnili fotografie z natáčení seriálu, které si moc užili. I když závěrečný díl série některé diváky nepotěšil, jiní byli rádi, že se konečně ukázalo, jak to v životě chodí.

Dva dny před Štědrým dnem usedli herci z O mě se neboj k televizi, aby si užili závěrečný díl série. S diváky se podělili také o zážitky z natáčení, které podle nich stálo za to.

Máma od dvou dětí

„Fotka z posledního natáčecího dne O MĚ SE NEBOJ, když je dneska ten poslední díl. A pár momentek ze seriálu. Děkuju všem za skvělý 3 měsíce a tenhle seriál. Kolegům, štábu, producentům, Nově, mému reBisérovi, Lukovi, babičkám, Diance a vám, že jste koukali,“ napsala Veronika Arichteva, představitelka hlavní hrdinky Evy.

Sexy právník

Po boku Evy se v seriálu často objevoval právník Martin, kterému zásadně ovlivnila život. I jeho představitel Vašek Matějovský zavzpomínal na seriál. „Poslední fotka z posledního natáčení. Pro nás to byla neskutečná zábava, tak doufáme, že pro vás taky!“ připsal k fotografii, kterou zveřejnil na Instagramu.

Záporák

V závěrečném díle to Pavel pořádně Evě zavařil, a dokonce jí šlo o život. Role Pavla se ujal herec Roman Vojtek. Ani on se nenechal zahanbit a zveřejnil fotky z natáčení. „Šmarjá !!! Dnes už je poslední díl? Byla to krásná práce a děkuji všem. Konečně jsem si zahrál trochu něco jiného, než obvykle...,“ svěřil se herec.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Roman Vojtek (@roman.vojtek)

Jak to mělo dopadnout?

Eva musí skončit s Martinem, Eva musí skončit s Martinem... Takový konec si od začátku přála většina diváků seriálu O mě se neboj, ale nakonec to dopadlo úplně jinak. Diváky jsme proto na facebooku TV Nova vyzvali k tomu, aby se na chvíli stali scenáristy a vymysleli, jak by to měli mezi postavami dopadnout.

​Divačka Ifka v tom má jasno: „Krásné. Ale čekala jsem nějaký krásný konec. A ne, že bude nakonec Evina sama, to je mi líto. Ale snad v dalších dílech bude s Martinem. To musí!“ Na druhé straně Jarmila doufala, že to takhle dopadne. „Já myslím, že lepší konec být nemohl.. teda nemusel se tak vybourat, ale vlastně asi jo. Myslím, že super. Fandila jsem lince Martin a Petra, a jak tu píše někdo výše... Eva pomohla Martinovi dospět,“ napsala v komentáři.

A jaký příběh vymyslela postavám divačka Baruš? „Martin bude mít svou advokátní firmu a bude úspěšný, Petra bude těhotná, Kryštof s Evou kamarádi a Eva bude dělat Martinovi asistentku, budou kamarádi a najde si nějakého super chlapa... A všichni žili šťastně až do smrti,“ dodala.

Všechny epizody seriálu O mě se neboj můžete sledovat na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady