• Pořady
  • O mě se neboj
  • Vašek Matějovský už není single: Kdo ulovil přitažlivého právníka ze seriálu O mě se neboj?

Vašek Matějovský už není single: Kdo ulovil přitažlivého právníka ze seriálu O mě se neboj?

Hlas Love Islandu a právník Martin ze seriálu O mě se neboj není single. Vašek Matějovský totiž na Instagramu odhalil přítelkyni. Kdo je jeho vyvolená?

Fanynky mají smůlu. Vašek Matějovský už si totiž lásku našel. V nedávném rozhovoru v diskuzním pořadu TALK! se ale o fanynkách a zprávách na Instagramu zmínil: „Fanynky to zkusit můžou, jak říkám, zkusit se má všechno, ale spíše si myslím, že to nedopadne. Já jsem v tom takový opatrnější. Není to o tom, že bych si psal s lidmi náhodně na Instagramu a chodil každý den s někým, kdo napíše. To se neděje.“

​​Ukázat, nebo neukázat?

Je známé, že Vašek Matějovský se vyhýbá otázkám, které se týkají jeho vztahů. Rád si tyto záležitosti nechává pro sebe, protože to ne vždy dopadne dobře. „V minulosti jsem měl přítelkyni, kde jsem ji označil na Instagramu nebo jsem o ní někde mluvil, a pak jí někdo např. volal a lidi jí psali. Takže tohle odděluju,“ řekl Vašek.

​​Která žena získala jeho srdce?

Teď ale Vašek Matějovský svou nynější přítelkyni na Instagramu ukázal. A dokonce ji i označil.

FOTO:  Instagram Vaška Matějovského

Společná fotka

Přítelkyní Vaška Matějovského je Karolína Zamrazilová. Společnou fotku, kterou má Vašek na tapetě mobilu, sdílel ve svých stories na Instagramu. Teď si společně užívají sebe navzájem na Šumavě.

Vaška Matějovského sledujte v seriálu O mě se neboj každý čtvrtek od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady