• Pořady
  • O mě se neboj
  • Sázka Vaška Matějovského: Kolikrát dokážete říct za osm minut O mě se neboj?

Sázka Vaška Matějovského: Kolikrát dokážete říct za osm minut O mě se neboj?

Do Snídaně zavítal Vašek Matějovský, který hraje právníka Martina Kalinu v seriálu O mě se neboj. Kromě zákulisních informací, které prozradil, taky často během rozhovoru zmínil název seriálu. Divákům by to mohlo přijít zvláštní, proč stále název opakoval, ale mělo to svůj důvod. Jakou výzvu si herec před rozhovorem připravil pro moderátory Snídaně Ondřeje Havla a Johana Mádra?

Rozhovor s Vaškem Matějovským probíhal během Snídaně v přátelském duchu, jelikož oblíbený herec a moderátor se zná jak s Ondrou Havlem, tak s Johanem Mádrem. Společně dříve hráli v seriálu Ulice.

Výzva

V průběhu rozhovoru několikrát Matějovský zmínil název seriálu O mě se neboj. Vysvětlil to tím, že tohle spojení v životě často používá a říká to i své rodině. Na Instagramu pak ale zveřejnil video, kde vyzývá Ondru Havla s Johanem Mádrem k sázce. „Kdo z nás tří řekne víckrát O mě se neboj, dostane pětikilo,“ řekl herec.

A kluci do toho šli. Průběžně se střídali v tom, kdo to řekne častěji. V jednu chvíli to bylo napínavé, kdy Matějovského doháněl Mádr, ale nakonec zvítězil hlavní představitel seriálu. Na Instagramu ho za to pochválila jeho kolegyně Veronika Arichteva. „Takhle se dělá promo. Dobře ty,“ napsala herečka v komentáři pod příspěvkem.

Kámoši jak hrom

Matějovský, Mádr i Havel jsou dlouholetí kamarádi. Jak bylo zmíněno výše, znají se už z natáčení seriálu Ulice, kde společně hráli. A jedinečnou fotografii z této doby zveřejnil na profilu Mádr v souvislosti s rozhovorem ze Snídaně. „Trolit se s kámošema ráno na Nově – miluju!“ svěřil se v příspěvku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Johan Mádr (@johanmadr)

Seriál O mě se neboj sledujte každý čtvrtek od 20:20 na Nově. Díly najdete také na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady