Druhá řada O mě se neboj? Matějovský a Arichteva řekli, jak to bude dál

Veronika Arichteva a Vašek Matějovský si pro fanoušky seriálu O mě se neboj připravili překvapení v podobě živého vysílání na Instagramu, které uskutečnili na třetí adventní neděli. Během setkání prozradili nejen informace z natáčení, ale také mluvili o druhé řadě O mě se neboj nebo o svém soukromí.

Dají se Eva s Martinem konečně dohromady? To je otázka snad všech fanoušků seriálu O mě se neboj, který mohou diváci sledovat každý čtvrtek na Nově. A i tuto otázku dostali hlavní protagonisté seriálu.

Pořádná dávka zábavy

Veronika Arichteva i Václav Matějovský se během třetí adventní neděle přihlásili fanouškům na Instagramu a postarali se jim o zábavu. 1,5 h smíchu, jste nejvíc,“ napsala divačka. „Od samého počátku jste oba perlili, děkuji za zpříjemnění večera a krásné záchvaty smíchu,“ přidala se další. 

Během rozhovoru se také nebáli odpovídat na otázky na tělo a prozradili i zajímavosti z natáčení. Například Matějovský ukázal divákům video, na kterém spí na place, zatímco o kousek dál v rámci děje Eva (Arichteva) bojovala o život s mužem, který připravil Rézu o peníze. Další video, které fanoušky pobavilo, bylo také z natáčení. V něm Matějovský zpívá stejnou písničku, kterou Arichteva zpívala v jedné scéně a která byla i v nepovedených klapkách.

Vztahy

Na řadu přišla i otázka, jestli by chtěla Arichteva žít s o deset let mladším partnerem. Diváci naráželi na věkový rozdíl Arichtevy a Matějovského, kteří přiznali, že jsou od sebe přesně deset let. Já jsem vždycky byla na starší kluky… Nikdy jsem neměla o deset let, ani o pět let mladšího chlapce… Je pravda, že mi tehdy bylo dvacet, třiadvacet. A teď už se to blíží k té čtyřicítce, tak by se to mohlo lámat, že člověk hledá mladší. Ale já se bojím, že by mi vadilo, že bude chodit do barů, bude mít život před sebou,“ smála se Arichteva.

Druhá řada?

Do živého vysílání připojili i kolegyni Patricii Pagáčovou, představitelku Rézy. A společně promluvili o další řadě O mě se neboj. Pagáčová se obou zeptala, jestli si myslí, že bude pokračování. „My doufáme že jo, a myslíme si, že bude, ale zatím nechceme nic slibovat,“ odpověděla Arichteva.

Na to navázal Matějovský a vtipkoval, že je potřeba, aby řekla něco lichotivého, pokud chce, aby i Réza pokračovala. „Bylo to nejlepší natáčení, které jsem kdy zažila. Bisi je jeden z nejtalentovanějších režisérů posledních let a Dramedy je úžasná produkční společnost. A mám ráda televizi Nova,“ pochvalovala si Pagáčová.

Další zajímavosti najdete v celém rozhovoru:

Seriál O mě se neboj sledujte každý čtvrtek od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady