• Pořady
  • O mě se neboj
  • Novinka O mě se neboj si získala diváky v televizi i na Voyo. Jak to bude dál?

Novinka O mě se neboj si získala diváky v televizi i na Voyo. Jak to bude dál?

Čtvrteční večery patřily na TV Nova seriálové novince O mě se neboj s Veronikou Arichtevou a Václavem Matějovským v hlavních rolích. Osmidílný romanticko-komediální seriál si hned získal přízeň diváků a těšil se velké oblibě nejen na televizních obrazovkách, ale i na Voyo a na sociálních sítích.

Ve čtvrtek 22. prosince byl odvysílán poslední díl seriálu O mě se neboj. Napínavý příběh rozvádějící se Evy a lehkovážného právníka Martina sledovalo každý čtvrtek v průměru 23,01 % diváků v CS 15-54 u TV. Novinka z dílny režiséra Bisera Arichteva oslovila v průměru 716 tisíc diváků starších 4 let. S největším ohlasem se nový seriál setkal u žen ve věku 25-34 let (share 36,17 %).

Oblíbený seriál

O mě se neboj se těší i na Voyo velké oblíbenosti se stabilní diváckou základnou. Z hlediska výkonu se dostal mezi nejúspěšnějšími formáty. Seriál se těšil oblibě i fanoušků na sociálních sítích, kde vyvolával hlavně pozitivní reakce. Lidé oceňovali herecké obsazení i příběh samotného seriálu. Po odvysílání epizody se na profilech TV Nova okamžitě strhla diskuze o tom, jak a proč by měl příběh pokračovat. Úspěšná byla i videa pořízená přímo pro sociální sítě už při natáčení O mě se neboj.

„Vysoká sledovanost a doslova lavina pozitivních reakcí na sociálních sítích nám potvrdila, že diváci mají o romanticko-komediální seriály s výraznou ženskou hrdinkou velký zájem. Velkou roli hrál v tomto případě i perfektní casting, kterému vévodí ústřední dvojice Veronika Arichteva a Václav Matějovský. Tu si diváci doslova zamilovali. Druhou sérii O mě se neboj v tuto chvíli zvažujeme,“ říká kreativní producent TV Nova Lukáš Borovička.

Uklízečka a právník

V osmidílném seriálu TV Nova O mě se neboj se představila hlavní hrdinka Eva (Veronika Arichteva), která přijde o práci, a ještě ke všemu se rozvádí. Martin (Vašek Matějovský) by měl být její rozvodový právník, jenže soudní stání kvůli záletům promešká. Jako omluvu nabídne Evě místo v jejich právnické kanceláři. Evě se tak otevře úplně nový svět...

Bonusové materiály, rozhovory a informace ze zákulisí natáčení najdete na webu nova.cz. Všechny série pak můžete zhlédnout na Voyo.

Zdroj dat: ATO – Nielsen Admosphere, živě + TS0-3, ke dni: 23. prosince 2022

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady