Fascinace seriálem O mě se neboj: Koho od něj Veronika Arichteva a Patricie Pagáčová nemůžou odtrhnout?

Romanticko-komediální seriál O mě se neboj si získal během krátké doby velkou přízeň diváků. Zaujal ale také děti samotných hereček, které v něm hrají. Není se čemu divit, protože vidět vlastní maminku v televizi by byl zážitek pro každého. Jak reagoval na seriál syn Veroniky Arichtevy? A čemu se při sledování nejvíce divila dcera Patricie Pagáčové?

Veronika Arichteva ztvárňuje v O mě se neboj rozvádějící se recepční, jejíž život je jeden velký chaos. Herečka jednotlivé díly dokonce sleduje se synem Lukou v televizi. A roztomilá reakce jejího dvouletého syna, kterého má s režisérem seriálu Biserem A. Arichtevem, je zkrátka k nezaplacení.

Máma v televizi

Ve videu, které herečka sdílela na Instagram, sedí její syn v obýváku na motorce a bez hnutí pozoruje maminku na obrazovce. Nejspíš se příliš často nestává, že by ho něco takhle moc zaujalo. „Máme nového diváka,“ pochvaluje si Veronika Arichteva v popisku. „Úplně fascinovaný. Nikdy jsem ho neviděla stát déle na jednom místě,“ komentuje to dále. Také píše, že by si to Luka měl užívat, dokud to jde, protože kdo ví, kdy se zase v nějakém takovém projektu objeví.

Bibina sleduje porod

Podobně to pravděpodobně vypadá i doma u Patricie Pagáčové, která v O mě se neboj hraje její nejlepší kamarádku Terezu. Ta k příspěvku kolegyně totiž napsala: „Bibina dneska to samý. Stála jako přikovaná a pořád říkala „máma“. A když jsem rodila, byla z toho trochu zaskočená.“ Komu se taky „poštěstí“ vidět svoji maminku rodit? I když je to pouze v televizi.

Dokoukat a spát

Stejný díl si nenechala ujít ani rok a půl stará dcera Martiny Pártlové. Zpěvačka, která nazpívala úvodní píseň k seriálu, přidala na Instagram příběh, v němž je vidět, že její Stella propadla O mě se neboj stejně jako děti Veroniky Arichtevy a Patricie Pagáčové. „Nemůžu ji dostat do postele,“ postěžovala si Martina Pártlová. Zdá se tedy, že jejich děti, stejně jako mnoho dalších lidí, seriál skutečně zaujal.

FOTO:  Instagram Martiny Pártlové

 Seriál O mě se neboj sledujte každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. Nebo si ho pusťte kdykoliv na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady