• Pořady
  • O mě se neboj
  • Jak se změnil život právníka a uklízečky? Důležité momenty Evy a Martina z O mě se neboj

Jak se změnil život právníka a uklízečky? Důležité momenty Evy a Martina z O mě se neboj

Mezi Martinem a Evou to bylo od první chvíle jako jízda na horské dráze. V jednu chvíli spolu vycházeli, v té druhé si lezli na nervy. I přesto to spolu vydrželi a stáli při sobě v důležitých chvílích. Například v té, kdy šlo Evě o život a Martin se zachoval jako princ na bílém koni. A i když to mezi nimi nedopadlo tak, jak by si někteří diváci přáli, Martin si díky Evě uvědomil, co je v životě opravdu důležité.

V seriálu O mě se neboj se role Evy ujala Veronika Arichteva, pohledného právníka zase ztvárnil Václav Matějovský. Hned po prvním díle si seriál získal přízeň diváků a ústřední dvojici si všichni oblíbili.

Tenkrát poprvé

Když se Eva s Martinem poprvé setkali, nebylo to za příjemných okolností. Martin zapomněl na to, že Evu rozvádí, což pro ni nedopadlo dobře a vztah s manželem Kryštofem (Lukáš Příkazký) dál pokračoval. Nakonec Eva kývla na nabídku pracovat v právnické firmě, kterou Martin zastupoval, a od té doby se ti dva vzájemně ovlivňovali.

Také to mezi nimi začalo jiskřit. Eva už považovala své manželství za ukončené, ale Martin měl vztah s Petrou (Veronika Lapková). Ta na Evu žárlila, především když Martin upřednostnil Evu a pomáhal ji ve chvílích, ve kterých Petra předpokládala, že bude s ní.

Boj o život

Martin s Evou neprožívali jen pohodové a vtipné okamžiky, ale zažili i dramatické chvíle. Například moment, kdy na Evu zaútočil muž, který připravil její kamarádku Rézu o peníze. Nebo Evin boj o život, když se snažila uprchnout od Pavla (Roman Vojtek), který se ukázal v pravém (a bohužel ne pozitivním) světle.

​Někdy to ale v životě nechodí tak, jak bychom si představovali. A Martin s Evou se nakonec vydali každý do vlastního dobrodružství, které ať dopadne jakkoliv, je jisté, že ti dva na sebe jen tak nezapomenou.

Všechny epizody seriálu O mě se neboj najdete na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady