Výbuchy smíchu na place O mě se neboj: Čím Arichteva dostala Matějovského?

Ve čtvrtek 10. listopadu měl na obrazovkách televize Nova premiéru seriál O mě se neboj. Při té příležitosti zveřejnila Veronika Arichteva, představitelka hlavní role, na Instagramu příspěvek s nepovedeným záběrem. Proč v něm její kolega Václav Matějovský přišel o řeč?

Jak dříve Matějovský uvedl v rozhovorech, na place seriálu O mě se neboj byla neustále legrace. A také si z kolegů několikrát vystřelil.

Odplata

V příspěvku zveřejněném Arichtevou to byl tentokrát on, kdo se rozesmál tak, že nemohl pokračovat v natáčení. „A takhle to bylo furt. Divím se, že jsme ten seriál vůbec dali dohromady. Tohle je nepovedená klapka z druhého dílu seriálu O mě se neboj... Vašek Matějovský tušil, že neumím zpívat, ale že až tak moc, to jsem nevěděla ani já,“ napsala herečka k příspěvku. 

Video okamžitě začali fanoušci Arichtevy komentovat. Někteří chtěli slyšet zpívat Matějovského, jiní zase obdivovali, že Arichteva stále hrála svou roli i po nepovedené klapce. „Mně se líbí, jak jste se podívala, jestli jste to sklo hezky vyleštila, i když se už nenatáčelo. Je to takové ze života,“ napsala jedna z fanynek.

Jiskření mezi Martinem a Evou

Postava Evy, kterou hraje Arichteva, si prochází náročnějším obdobím v osobním životě. Nepovedený rozvod a vyhazov z práce ji svedly dohromady s právníkem Martinem v podání Matějovského. A fanoušci si všimli chemie mezi nimi. „Já to spojení s Vaškem miluji. Hrozně mě bavíte a konečně seriál, který je jiný,“ napsala další divačka.

Seriál O mě se neboj sledujte každý čtvrtek od 20:20 na Nově. Epizody najdete o týden dříve na Voyo!

Sdílet