Martina Pártlová o písni k O mě se neboj: Proč se bála, že ji Architeva už nepustí k sobě domů?

Ústřední píseň ke znělce nového romanticko-komediálního seriálu O mě se neboj nazpívala Martina Pártlová. A se seriálem zpěvačku pojí také kamarádka Veronika Arichteva, která se ujala role hlavní hrdinky Evy.

Seriál O mě se neboj měl 3. listopadu premiéru na Voyo a ve čtvrtek 10. listopadu se objeví i na obrazovkách TV Nova. 

Důležitý úkol

Diváky potěšila znělka seriálu, které propůjčila hlas Martina Pártlová. „Nazpívat úvodní píseň pro seriál O mě se neboj pro mě byla sakra velká odpovědnost. Moje nejlepší kamarádka v něm hraje a její manžel to režíruje, takže jsem se hodně snažila. V případě neúspěchu bych, možná už nikdy, nemohla rodině Arichtevic překročit přes práh, a to bych nerada,“ říká se smíchem Martina Pártlová.

A zpěvačka si píseň rozhodně užila. „Když mě oslovili tak jsem si řekla, že je to naprosto logické. Koho jiného než mě, by totiž měli oslovit. Samotné nahrávání písně bylo od začátku do konce super a s výsledkem jsem spokojená. Teď ještě, aby měli stejný pocit i diváci.“

Fanoušci

Znělku zveřejnila Pártlová také na Instagramu, kde u fanoušků sklidila veliký úspěch. A za píseň jí poděkovala Arichteva i její herecký kolega Václav Matějovský, který v seriálu ztvární postavu právníka Martina Kaliny.

Seriál O mě se neboj si nenechte ujít 10. listopadu od 20:20 na Nově, nebo už teď na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady