Nejdřív Miki z Ulice, poté Martin v O mě se neboj. Jak se změnil herec Vašek Matějovský?

Herec Václav Matějovský se už brzy divákům TV Nova představí jako úspěšný a pohledný právník v romanticko-komediálním seriálu O mě se neboj. Diváci ho ale znají také ze seriálu Ulice. A za ty roky herec prošel proměnou.

V oblíbeném seriálu Ulice, který TV Nova vysílá od roku 2005, si herec Václav Matějovský zahrál postavu Mikuláše Seidla alias Mikiho.

Talent

Tehdy herec začínal jako nováček, dnes je z něj známá osobnost, která propůjčila hlas také reality show Love Island. A nyní herec zamířil do seriálu O mě se neboj, kde si zahraje právníka Martina, kterému do života zasáhne maminka dvou dětí, Eva (Veronika Arichteva).

FOTO:  TV Nova

​​Adrenalinové zážitky

Matějovský je aktivní na sociálních sítích, kam přidává například příspěvky z dovolené nebo ukazuje, že má pro strach uděláno. Na Instagramu zveřejnil video, kde skákal s padákem.

​Kromě toho si rád dělá srandu z kolegů. Na place O mě se neboj to schytala Veronika Arichteva nebo její manžel Biser A. Arichtev, který seriál režíroval. „Kdyby nám dal někdo pětikorunu za každou zkaženou klapku, kdy se začneme smát jenom co se na sebe podíváme, dokázali bychom zaplatit druhou řadu #OMěSeNeboj. Ležet spolu by nám šlo, ale režisér je prý vždycky pak nějaký nevrlý," vtipkoval Matějovský u jednoho příspěvku.

Seriál O mě se neboj startuje 10. listopadu na TV Nova. A už 3. listopadu na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady