PŘED A PO: Jakou proměnou prošla herečka Veronika Arichteva?

Herečka Veronika Arichteva ztvární v romanticko-komediálním seriálu O mě se neboj hlavní postavu Evu, maminku od dvou dětí. Bude se potýkat nejenom s rozvodem, ale také s právníkem Martinem Kalinou, který jí vstoupí do života.

Pro Veroniku Arichtevu to není první seriálová role, které se ujala. Už dříve ji diváci vídali v Ordinaci v růžové zahradě, kde si zahrála postavu Sylvy.

Ordinace

Mladičká Sylva byla dcerou Gity Petrové (Daniela Šinkorová), která si procházela problémy ve škole, ale i v osobním životě. A už tehdy si Arichteva vyzkoušela, jaké je to stát se maminkou. Její postava měla totiž syna s Daliborem Fryntou (Jan Šťastný).

Šťastná rodina

V reálu se herečce a jejímu manželovi Biseru A. Arichtevovi narodil také chlapeček, kterému dali jméno Luka Christo. Roztomilý syn je miláčkem rodičů a střípky z jeho života přidává Arichteva na Instagram. Nedávno v jednom příspěvku ukázala, jaká slova její syn už umí říct, jenže se to trochu zvrtlo.

Role

Kromě O mě se neboj a Ordinace v růžové zahradě si herečka také zahrála v seriálu První republika. Dále se objevila ve filmu Čarodějky z předměstí nebo Narušitel či v seriálu Policie Modrava

Galerie

​Seriál O mě se neboj startuje 10. listopadu od 20:20 na Nově, uvidíte hned dva díly za sebou. Epizody najdete už nyní na Voyo!

Sdílet