Roman Vojtek

Roman Vojtek

Herec, zpěvák, tanečník a moderátor se vyučil seřizovačem obráběcích strojů. Na brněnské JAMU vystudoval muzikálové herectví. Stal se vítězem prvního ročníku televizní show StarDance a zúčastnil se soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Zahrál si Karla v seriálu Vyprávěj i Hynka Urbana v Ulici. Je podruhé ženatý a má tři děti.

Sociální sítě
Narození
14. duben 1972 (51 let)
V čem účinkuje

Související videa

Koho hraje a kde účinkuje

Hynek Urban

Trenér ve fitku a tělocvikář v podání Romana Vojtka je v Ulici od roku 2007. Nějaký čas učil na gymnáziu, kde se do něj zamilovala jeho tehdejší studentka Gábina. Měli spolu románek, během kterého Gábina neplánovaně otěhotněla. Přestože byl Hynek i její rodiče proti, dítě si nechala. Šimon se narodil v roce 2009. Kvůli věkovému rozdílu se s Gábinou později rozešli, což Hynek těžce nesl, protože se Gábina zamilovala do vrstevníka Vaška. Šímovi ale zůstal tátou. V roce 2014 se oženil s novou partnerkou Dášou, v roce 2017 se jim narodil syn Tomáš.

Roman Vojtek
Ačkoliv se Gábina snaží, Hynek dospěl k názoru, že Šimona prostě nezvládá, že je příliš benevolentní. Podle něj nedělá maximum, aby syna donutila ve škole více zabrat.

Související články

Roman Vojtek na VOYO

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady