Patricie Pagáčová

Patricie Pagáčová

Diváci Novy Patricii dobře znají – nejprve si ji zamilovali jako seriálovou dceru Terezy Brodské v Ulici, pak jako oblíbenou porotkyni pěvecké show SuperStar. Naposledy se jim představila ve výrazné vedlejší roli minisérie Iveta uváděné pod značkou Voyo Originál. V současnosti účinkuje v pražském Divadle Na Jezerce v divadelní adaptaci kultovní italské filmové komedie Naprostí cizinci. S manželem Tiborem vychovává dceru Bibianu a dva psy. Ochraně čtyřnohých mazlíčků se věnuje i v rámci svých charitativních aktivit.

Sociální sítě
Narození
19. prosinec 1988 (34 let)
V čem účinkuje

Související videa

Patricie Pagáčová
Člověk si zvykne, že den s dítětem je hodně aktivní a není to ani na dovolené žádné válení.

Koho hraje a kde účinkuje

Eva Kalinová

Krásná, přitažlivá, sebevědomá a energická manželka Jáchyma Kaliny. Do Kamenice přišla nejen jako jeho žena – v nemocničním týmu zároveň zastává pozici vrchní sestry. V práci se snaží být ostřílenou profesionálkou, ovšem co se týká lásky a citů, je Eva poněkud naivní. K zachování partnerského štěstí často používá velmi netradičních prostředků, do nichž se však diváci okamžitě zamilují. V současné chvíli nežije s Jáchymem, nýbrž s dobrosrdečným sanitářem Vilíkem.

Iveta

Anežka Bláhová

Iveta

Maruška

Silná, nezávislá a inteligentní žena, opravdová růže mezi trny. Má vlastní hospodu a slabost pro Máru, i když to s ním má často velmi těžké.

Tereza Tmějová

Tereza je Evina těhotná sousedka, která pro své nenarozené dítě hledá nového tatínka.

Patricie Pagáčová na VOYO

Související články

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady