Patricie Pagáčová

Patricie Pagáčová

Diváci Novy Patricii dobře znají – nejprve si ji zamilovali jako seriálovou dceru Terezy Brodské v Ulici, pak jako oblíbenou porotkyni pěvecké show SuperStar. Naposledy se jim představila ve výrazné vedlejší roli minisérie Iveta uváděné pod značkou Voyo Originál. V současnosti účinkuje v pražském Divadle Na Jezerce v divadelní adaptaci kultovní italské filmové komedie Naprostí cizinci. S manželem Tiborem vychovává dceru Bibianu a dva psy. Ochraně čtyřnohých mazlíčků se věnuje i v rámci svých charitativních aktivit.

Sociální sítě
Narození
19. prosinec 1988 (34 let)
V čem účinkuje

Související videa

Koho hraje a kde účinkuje

Eva Kalinová

Krásná, přitažlivá, sebevědomá a energická manželka Jáchyma Kaliny. Do Kamenice přišla nejen jako jeho žena – v nemocničním týmu zároveň zastává pozici vrchní sestry. V práci se snaží být ostřílenou profesionálkou, ovšem co se týká lásky a citů, je Eva poněkud naivní. K zachování partnerského štěstí často používá velmi netradičních prostředků, do nichž se však diváci okamžitě zamilují. V současné chvíli nežije s Jáchymem, nýbrž s dobrosrdečným sanitářem Vilíkem.

Dcera Báry a Tomáše Jordánových, Matějovo dvojče, byla v Ulici od samého začátku, od roku 2005. Stala se jednou z hlavních tváří seriálu, divákům dospívala spolu s bratrem před očima. Jako teenagerka řešila nejen své lásky, ale také rozpad manželství rodičů. Dlouho se hledala, po těžké bouračce zaviněné Márou, s nímž tehdy chodila, bojovala o život. Vystudovala vysokou školu pedagogickou, jako učitelka češtiny se pak vrátila na gymnázium, jež kdysi sama navštěvovala. Během svého působení na škole měla vztah s ženatým Romanem Šámalem, otcem jedné ze studentek, jenž kvůli ní odešel od rodiny a chtěl si ji vzít. Právě jeho rodina byl ale pro Terezu důvod, proč se s ním nakonec rozešla. Pak začala chodit s kolegou Davidem Kučerou, s nímž kolem sebe kroužili od chvíle, kdy na školu nastoupila. V roce 2018 se vzali, na začátku roku 2019 se Tereza odstěhovala do Rakouska, kde David získal práci asistenta na univerzitě v Linci.

Iveta

Anežka Bláhová

Iveta

Maruška

Silná, nezávislá a inteligentní žena, opravdová růže mezi trny. Má vlastní hospodu a slabost pro Máru, i když to s ním má často velmi těžké.

Tereza Tmějová

Tereza je Evina těhotná sousedka, která pro své nenarozené dítě hledá nového tatínka.

Patricie Pagáčová
Nedávno jsme se bavili se zkušenějšími rodiči a ptali jsme se jich, jak dlouho trvá období vzdoru. Říkali, že od 2 let až do smrti.

Související články

Patricie Pagáčová na VOYO

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady