Hvězdy ze seriálu O mě se neboj o dětech: Co jsou kvůli nim ochotni podstoupit?

V seriálu O mě se neboj si Veronika Arichteva zahrála maminku dvou holčiček, v reálu má syna Luku. Maminkou je také Patricie Pagáčová, jejíž postava Rézy je v seriálu teprve v očekávání. A s dětmi se nenudí ani Roman Vojtek.

Při natáčení seriálu O mě se neboj se na place potkalo hned několik hvězd, které mají děti. A láska k nim se nedá přehlédnout.

Syn Arichtevy

Představitelka hlavní hrdinky Evy, Veronika Arichteva, porodila před dvěma lety syna, kterému dala jméno Luka Christo. S manželem Biserem A. Arichtevem váhali, jestli se mají oba podílet na seriálu, ale nakonec se jim podařilo získat hlídání a mohli se společně vrhnout do práce.

Radostné chvíle se synem sdílí herečka na Instagramu, kam dává nejen fotky, ale i roztomilá videa. Jedním příspěvkem také pobavila fanoušky. V něm se Luka naučil říkat nové slovo, ze kterého nakonec vzniklo úplně něco jiného. „Tatínek nám začal bejt víc doma a Luka se hned naučil nový slovo. Spojení „jeřábu” a „uvidíme” je čistě náhodné. Pronesla maminka a šla spát,“ napsala Arichteva v příspěvku.

Herečka se také svěřila s tím, že se její syn dostal do období, na které se těšila. „Luka už mluví, hodně mluví. Já mu dokonce rozumím. On kupodivu rozumí mně. Dokážeme se občas i dohodnout bez emocí..Už mu nešlapu na paty, kamkoliv se hne, protože mu důvěřuju. A v hodně věcech je to o dost jednodušší než třeba před půl rokem... ale já se hrozně těšila na tenhle jeho věk hlavně kvůli těm hadrům,“ radovala se Arichteva.

Mezi blízké přátele Arichtevy patří Nikol Leitgeb a Martina Pártlová, která nazpívala úvodní znělku k O mě se neboj. Tráví čas nejen ve třech, ale také společně s jejich rodinami, a tak má Luka několik kamarádů, se kterými je pořádná sranda. O čemž se mohou fanoušci přesvědčit na Instagramu hereččiných kamarádek.

Krásné momenty

Radost zažívá také herečka Patricie Pagáčová, které se v roce 2021 narodila dcera Bibiana. Na Instagram dává herečka fotky z natáčení, ale i ze společných chvil s dcerou a manželem Tiborem. Nedávno zveřejnila roztomilou fotografii, na které je s Bibianou. „Jediný univerzální návod na výchovu dětí je láska, Zdeněk Matějček, dětský psycholog.’ Takže si prostě do výchovy dětí nenechte od nikoho kecat. A vlastně do ničeho si nenechte od nikoho kecat,“ napsala herečka v příspěvku, ve kterém citovala psychologa.

Pagáčová letos vyrazila s rodinou také na cestu obytným vozem i k moři do Zanzibaru. Dovolenou si všichni pořádně užili. A s hezkými zážitky se herečka podělila s fanoušky na Instagramu prostřednictvím fotek. „Já si ji sem musím dát na památku. Ta zahrada, to je prostě nádhera. P. S.: Zde šlo dítě za ruku dobrovolně,“ svěřila se herečka.

Odvaha Vojtka

Roman Vojtek má s manželkou Petrou Vojtkovou syna Nathaniela, který oslavil dva roky. Herec k této příležitosti zveřejnil dojemné video s fotografiemi malého syna. „Dnes to jsou přesně dva roky, kdy jsi k nám přišel a stal se navždy součástí nás, naší lásky a našeho světa. Děkuji Ti, že sis nás vybral, moc Tě milujeme a přejeme krásné narozeniny,“ radoval se herec.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Roman Vojtek (@roman.vojtek)

Z předchozího manželství má Vojtek dvě děti –⁠ syna Benedikta a dceru Editu, která si z tatínka udělala modelku a rozhodla se ho zkrášlit. S vtipnou proměnou se herec pochlubil na profilu, kde sdílel video z momentu otce a dcery. „Aneb… když dcera zavelí, tatínek musí. Znáte to?“ napsal herec k příspěvku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Roman Vojtek (@roman.vojtek)

Seriál O mě se neboj sledujte každý čtvrtek ve 20:20 na Nově. Nebo už nyní na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady