Proměna Vaška Matějovského ohromila divačky seriálu O mě se neboj. Proč se bojí rozvodu?

Václav Matějovský v seriálu O mě se neboj okouzluje divačky, které hodnotí jeho vzhled velmi kladně. Když herec zveřejnil na Instagramu svoji proměnu z natáčení seriálu, měla pozitivní ohlasy. A divačky by tohoto muže chtěly mít doma!

Skvělý herecký výkon, sen všech žen, neokoukaný, krásný chlap, borec… tak hodnotí Matějovského ženy na Instagramu, kterým neunikl jeho nedávný příspěvek z natáčení seriálu O mě se neboj.

Náročné natáčení

Matějovský si v příspěvku, kam dal dvě fotografie z placu, ze sebe udělal legraci. „1) Martin Kalina. 2) Váša po celém dni natáčení. Jediný rozdíl, který vidím – za 12hodinovou směnu někdo ukradl žehličku. Díky moc, že O mě se neboj sledujete. Podle čísel to vypadá, že vás to baví, tak snad je na tom něco pravdy,“ napsal v příspěvku.

Okouzlující právník

Fanynky celodenní proměna Matějovského neodradila, naopak. Psaly jeden pochvalný komentář za druhým. „Martin Kalina je sen většiny žen. Manžel mě zabije,“ smála se jedna divačka. Další se k ní přidávaly: „Seriál je parádní, zábavný, oddychový a romantiky není nikdy dost. Hrajete to skvěle, jste neokoukaný a osvěžující. Myslím si, že Česko má teď nového mužského idola. Také doufám, že bude víc dílů.“

Boj za spravedlnost

Většina z nich by si také přála mít takového právníka, jako je Kalina. Rozhodně by to nebyla špatná volba. Je to úspěšný právník, který jde i do případů, u kterých se zpočátku zdá, že je nemůže vyhrát. A nebojí se riskovat.

​​Seriál O mě se neboj sledujte každý čtvrtek ve 20:20 na Nově nebo o týden dříve na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady