Hvězdný host v seriálu O mě se neboj. Jak ovlivní Lucie Vondráčková kariéru právníka Martina?

Ve mě se neboj vstoupí do života Martinovi postava ženy, která bude potřebovat právní pomoc.

Od začátku to pro Martina nebude jednoduchý případ, především proto, že před ním klientka něco tají. Role se ujala zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková.

Koho v O mě se neboj hrajete? Jakou postavu?

Je hezky napsaná. Nejednoznačně a neprůhledně. Mám ráda postavy, které nějak působí a pak se ukáže, že je to s nimi vlastně jinak. To je život a baví mě je hrát. Mám na ně teď v projektech velké štěstí. Jak v divadle, tak před kamerou.

Jak se Vám natáčelo s Biserem Arichtevem?

Krásně. Bisi ví co chce. Je zvyklý se hercům věnovat a vidí i detaily, které mu nabízíte. Takže pro herce krása. A Vašek Matějovský je užasný. Hodně jsme se nasmáli. Má nadhled a tohle je pro něj myslím krásná herecká příležitost.

Čím Vás oslovil příběh, který se točí kolem matky samoživitelky, která si nenechá nic líbit?

Mám takové postavy ráda. Silných ženských osudů je před kamerou na můj vkus stále málo. Tak mám radost za každou, která se objeví na obzoru.

Jaká byla Vaše první reakce, když Vám nabídli roli v O mě se neboj?

S Bisim jsem chtěla pracovat už dlouho. Takže se mi splnilo přání. A výborně to vyšlo i s termíny, protože já neustále kličkuji mezi svými kluky a jejich školou a kroužky a mezi prací v divadle a natáčením. Tedy všechno sedlo ideálně a produkce se na mě nezlobila, když jsem ještě před natáčením musela odvádět kluky do školy. Byli na mě hodní.

Seriál je úspěšný zejména u mladých žen. Myslíte, že si z něj mohou něco odnést?

Já seriál celý neviděla. Znám hlavně svůj příběh a ten byl moc hezky napsaný. Ale všechny mámy rády vidí a pozorují, jak to zvládají ostatní. Jak jde skloubit práce a neúplná rodina, kdy spoléháte sama na sebe. Mám ráda příběhy silných ženských, co se nevzdávají. A tady je jich hned několik, takže věřím, že seriál bude úspěšný.

Galerie

Seriál O mě se neboj sledujte každý čtvrtek od 20:20 na Nově, epizody najdete nyní na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady