Jiskření mezi Martinem a Evou z O mě se neboj. Měli by se dát dohromady? Hlasujte

Eva vlétla do Martinova života jako kulový blesk. On si také díky ní uvědomuje, co je v životě důležité. A dokonce to mezi nimi začíná jiskřit.

Martin (Václav Matějovský) je ve vztahu s kolegyní Petrou (Veronika Lapková), která je dcerou jeho zaměstnavatele. Sice jim to spolu klape, ale větší část srdce do vztahu dává spíše Petra. Ta také začíná žárlit na Evu (Veronika Arichteva), která se často objevuje po boku Martina. A když mu zavolá, přijede jí rád na pomoc.

Sbližování

Ve třetím díle došlo k momentům, během kterých se ti dva více sblížili. Přispělo k tomu i hledání podvodníka, který oklamal Rézu. Fanoušky Martina a Evy určitě potěšila scéna, ve které se objímali a zažívali chvíli o samotě.

Jiskření

Nedá se popřít, že by mezi oběma postavami nebyla chemie. Ale každý má svůj život. Eva se potýká s manželem, se kterým se chce rozvést a který na ni neustále žárlí, na druhé straně má Martin Petru, která si bez něj život neumí představit. Myslíte si, že by se ti dva měli dát dohromady? Nebo by si měla Eva najít někoho jiného? Hlasovat můžete v naší anketě:

​Seriál O mě se neboj sledujte každý čtvrtek od 20:20 na Nově. Nebo už nyní na Voyo!

Sdílet