Jedna velká rodina. Koho mezi sebe přijali herci z O mě se neboj?

Veronika Arichteva, Václav Matějovský, Roman Vojtek nebo Patricie Pagáčová – to je hvězdná sestava seriálu O mě se neboj, který odstartoval na obrazovkách televize Nova. Seriál si hned získal fanoušky a také si ho nenechala ujít řada celebrit. Mezi nimi byla i Nikol Leitgeb a Martina Pártlová, která nazpívala píseň k hlavní znělce seriálu. A obě jsou také velikými kamarádkami Arichtevy.

Na place seriálu O mě se neboj panovala skvělá atmosféra, kterou si samotní herci pochvalovali. O to víc se všichni těšili, až se seriál objeví v televizi.

Neuvěřitelná podpora

Premiéru si nenechala ujít ani Martina Pártlová, která se ujala písně ke znělce seriálu O mě se neboj. A rytmické tóny nenechají nikoho v klidu. Také je dlouhodobou kamarádkou Arichtevy. „Když jsou dvě kamarádky... Ta jedna neumí zpívat a ta druhá neumí hrát... Logicky se nabízí řešení namixovat to. A tak se stalo. Nazpívala jsem tenhle úvodní song k seriálu, ve kterém hraje má oblíbená herečka Veronika Arichteva," napsala zpěvačka na Instagram.

K televizi usedla i Nikol Leitgeb, která je neodmyslitelnou součástí života Arichtevy. Spolu s ní a Pártlovou tvoří nerozlučné kamarádky už roky. Společně jezdí na dovolené, pracují a rády si ze sebe dělají legraci. 

Zákulisí seriálu

Do rodiny O mě se neboj se přidal také Roman Vojtek, který vstoupí do života postavě Evy (Arichteva). A o seriálu natočil na svém YouTube kanálu video, ve kterém se objevili nejen jeho kolegové, ale také režisér Biser A. Arichtev.

O zákulisí informoval fanoušky na Instagramu i Matějovský, který si rád vystřeloval z kolegů. „Kdyby nám dal někdo pěti korunu za každou zkaženou klapku, kdy se začneme smát jenom co se na sebe podíváme, dokázali bychom zaplatit druhou řadu O mě se neboj. Ležet spolu by nám šlo, ale režisér je prý vždycky pak nějaký nevrlý," napsal Matějovský.

Seriál O mě se neboj sledujte každý čtvrtek od 20:20 na Nově nebo už nyní na Voyo!

Sdílet