Dětská upřímnost: Co si myslí holčičky z O mě se neboj o seriálových rodičích?

V O mě se neboj si seriálové dcery Veroniky Arichtevy a Lukáše Příkazkého zahrály sestry Dobešovy – Adélka a Veronika. Obě si natáčení užily a bylo to také poprvé, co se spolu objevily před kamerou. Jaké to pro ně bylo? A co prozradily o seriálových rodičích?

Adélka (9) a Veronika (6) se už dříve objevily v seriálech a reklamách, stát před kamerou tak pro ně nebylo nic nového. Poprvé ale hrály spolu.

Sourozenci

„Natáčení O mě se neboj mě bavilo a bylo to zajímavé, protože jsem se ségrou ještě nehrála,“ přiznala Adélka. Také se svěřila, že pro ni bylo zajímavé potkávat se s různými herci, a dokonce si vyzkoušela, jaké to je pracovat s kamerou. Našly se ale momenty, které by Adélka raději vynechala. „Nebavilo mě to dlouhé čekání,“ dodala. Podobně to měla i Veronika.

Arichteva a Příkazký

Na place se sestry nejčastěji potkávaly s Veronikou Arichtevou a Lukášem Příkazkým, kteří hráli jejich rodiče. A spolupráci s nimi si holky pochvalovaly. „Pamatuju si na tetu Verunku, která nám hrála maminku a byla i srandovní. Ta byla nejhodnější. Největší sranda byla s Lukášem, který nám hrál tatínka a vyprávěl vtipy. Hodně vtipů,“ řekla Veronika.

„Hodní na nás na natáčení byli úplně všichni. Asi úplně nejhodnější byla naše seriálová maminka Veronika Arichteva a pan režisér. Od naší seriálové maminky jsme dostaly i dárečky, které nás moc potěšily,“ prozradila Adélka.

Volný čas

Sestry se kromě herectví věnují dalším koníčkům, které mají společné. Mezi ně patří gymnastika, kreslení a zpěv. Obě mají také vysněná povolání. „Chtěla bych být malířkou,“ svěřila se Veronika. A její sestra dodala: „Ráda bych se stala akrobatkou.“

Galerie

Seriál O mě se neboj sledujte každý čtvrtek od 20:20 na Nově. Epizody najdete s předstihem na Voyo!

Sdílet