Muž mnoha tváří. Jakými proměnami prošel herec Lukáš Příkazký z O mě se neboj?

Lukáš Příkazký si v novém romanticko-komediálním seriálu O mě se neboj zahraje postavu Kryštofa Málka – manžela Evy, kterou ztvárnila herečka Veronika Arichteva. Není to ale první seriál TV Nova, kde si herec zahrál. Kde všude ho mohli diváci vidět?

Lukáš Příkazký postavu Kryštofa ze seriálu O mě se neboj popsal jako bývalého fotbalistu, který se nechce s Evou rozvádět.

Seriály TV Nova

Role fotbalisty Příkazkému není neznámá. Dříve si zahrál například v seriálu Okresní přebor, kde ztvárnil postavu slavného fotbalisty Lukáše Vápeníka, ze kterého byl nejvíce nadšený Jirka Luňák (Ondřej Vetchý).

Herec hraje také ve Specialistech, kde se nejdříve ujal postavy podezřelého muže z vraždy, později získal roli majora Jana Houdka, který pomáhá týmu ve vyšetřovaní jako policejní technik.

Známé filmy

Kromě seriálů herce můžete vidět i ve filmech. Po boku Marthy Issové se objevil v pohádce Sedmero krkavců a také v komedii Případy mrtvého nebožtíka, kde se v dalších rolích představila Hana Vágnerová, Martin Pechlát nebo David Novotný.

Seriál O mě se neboj startuje 10. listopadu na TV Nova. Nebo už teď na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady