Roman Vojtek se toho nebojí: Kde se dozvíte pikantnosti z jeho života i z natáčení O mě se neboj?

Roman Vojtek se brzy objeví v novém romanticko-komediálním seriálu O mě se neboj, kde ztvární muže, který ovlivní život hlavní hrdince Evě (Veronika Arichteva). Kromě herectví se Vojtek také věnuje YouTube. Proč se do toho herec rozhodl jít?

„Dařilo se mi na Instagramu, a protože si točím videa a stříhám, tak jsem si řekl, že bych mohl být nejstarším youtuberem ve střední Evropě,” vysvětlil Roman Vojtek.

Střípky z O mě se neboj

Herec na YouTube přidává videa ze soukromí, ale také nechal diváky nahlédnout na natáčení seriálu O mě se neboj. „Dávám tam různá videa, třeba z natáčení. Točil jsem jedno video ze zákulisí, což si myslím, že lidi zajímá. Nebo vlogy o cestování, recenze elektromobilů. Bude to takový mišmaš mého života, ale baví mě to,” doplnil Vojtek.

Rozvod

Vojtek v novém seriálu bude usilovat o srdce jedné ženy. „Je to chlapík v mém věku, který se rozvádí. Je sympatický, daří se mu v životě, v podnikání. A velmi stojí o hlavní postavu Evu, kterou hraje Veronika Arichteva. A i to tak vypadá, že to dobře dopadne, ale dopadne to jinak než by si diváci mysleli,” prozradil herec.

Seriál O mě se neboj sledujte 10. listopadu od 20:20 na Nově a už nyní na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady