Předvánoční zázraky i čas smíření o adventu. Jak vyvrcholí letošní děje v Ulici?

Za necelé dva týdny utichne předvánoční šrumec a nastane sváteční čas plný klidu, pohody, dárků a malých či velkých zázraků. V Ulici se však stane několik zázraků již nyní, ve třetím adventním týdnu. U koho se bude nadělovat, kdo se bude hodně divit a u koho nastane čas smíření?

Nejkrásnější svátky v roce pomalu klepou na dveře. Už jen pár dní zbývá do kouzelného večera, kdy se plní tajná přání, rozsvítí vánoční stromečky a Ježíšek pod nimi nechává svou nadílku, večera, jenž chceme strávit se svými blízkými a těmi, které máme rádi. Ne každý si ale toto období užívá a těší se na vánoční svátky. Luboš (Rostislav Novák st.) a Věrka (Milena Steinmasslová) Marečkovi mají například plnou hlavu starostí, kde budou bydlet. Zatím jsou nastěhovaní provizorně u Karly (Markéta Stehlíková) a Máry (Kryštof Rímský), jenže je otázkou, jak dlouho toto provizorium potrvá. Aby toho nebylo málo, Věrce leží na srdci i synovo manželství. Musela by být úplně slepá, aby si nevšimla, že mladí mají krizi. Proto se rozhodne Karlu a Kryštofa popostrčit k usmíření. Samozřejmě to udělá po svém, jak je jejím dobrým zvykem. Tím ovšem zadělá na další slušný trapas, jenž bude mít ještě překvapivou dohru… Čím Věrka dostane mladé? Co by do ní nikdo neřekl? Jak to Karla a Mára vezmou?

Náročný rok
Gábina (Aneta Krejčíková) nejprve bojovala o život kvůli vážné nemoci, potom Šimon (Jakub Krause) čelil kruté šikaně ve škole ze strany starších spolužáků, což vyvrcholilo jeho zkratem, kdy vzal Jirkovi (Jan Holík) služební zbraň a odnesl si ji do školy, aby šikanátory zastavil. S důsledky tohoto činu se stále potýká celá rodina (Jirku nevyjímaje). Do celé kauzy navíc začal vrtat investigativec Tomášek (Petr Uhlík), čímž už tak náročnou situaci ještě více komplikuje. A do toho všeho začne Milena Pumrová (Alena Štréblová) řešit Štědrý večer. Na rozdíl od Radka Mastného (Pavel Novotný) už bere Jirku do rodiny, takže by byla ráda, kdyby u štědrovečerního stolu zasedli všichni společně. A to je právě ta potíž… Jak budou vypadat letošní svátky Gábiny a jejích blízkých? Kdo bude mít poslední slovo? A jaké bude?

Velký návrat
Od chvíle, kdy se Lumír (Václav Svoboda) a Kateřina (Martina Randová) usmířili, jsou opět jako dvě hrdličky, k velké radosti Lumírových blízkých. Tedy ne všech. Lumírova matka Vilma Nyklová (Jaroslava Obermaierová) stále netuší, že se Lumír a Kateřina k sobě vrátili. O to větší šok zažije, když se od syna tuhle novinku dozví. Nebyla by to ona, aby to nechala jen tak, nebo se dokonce radovala spolu s ostatními. Naopak syna překvapí rozhodnutím, jež se dá vykládat různě a jež se týká Vánoc, rodinných svátků, které trávili vždy pohromadě. Kateřina ji naštěstí bere takovou, jaká je. A tak udělá v tomto adventním čase vstřícný krok k jejich usmíření. Jaký? Čím Vilmu Nyklovou překvapí?

Radikální řešení
Dostat se do sváteční nálady se příliš nedaří ani Blance (Linda Rybová), Jarce (Natalie Golovchenko) a Adamovi (Vojtěch Machuta). Přestože se Blanka i Jarka snaží být v ordinaci maximálně profesionální a netahat tam soukromé věci, je to jen jedna velká křeč. To vnímá hlavně Jarka, která v takovém prostředí pracovat nechce. A protože jí na vztahu s Adamem záleží, odhodlá se k radikálnímu vyřešení nepříjemné atmosféry. Reakce Blanky však na sebe nenechá dlouho čekat. Tím, co udělá, všem doslova vyrazí dech… Co je pro Blanku nejdůležitější? Jaká přání se nejen jí splní již před Vánoci?

​​Ulice

Letošní díly Ulice vstupují do svého finále. Přímo na Štědrý večer se mohou diváci těšit na dárek od tvůrců seriálu v podobě speciálního vánočního dílu. Další příběhy Ulice pak odstartují hned na začátku nového roku.

Premiérové díly seriálu Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hodin. A s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Související videa

Martin Finger
Martin Finger

Související videa

Milena Steinmasslová
Milena Steinmasslová

Související videa

Kryštof Rímský
Kryštof Rímský

Související videa

Markéta Stehlíková
Markéta Stehlíková

Související videa

Jan Holík
Jan Holík

Související videa

Aneta Krejčíková
Aneta Krejčíková

Související videa

Martina Randová
Martina Randová

Související videa

Jaroslava Obermaierová
Jaroslava Obermaierová

Související videa

Václav Svoboda
Václav Svoboda

Související videa

Vojtěch Machuta
Vojtěch Machuta

Související videa

Natalie Golovchenko
Natalie Golovchenko

Související videa

Linda Rybová
Linda Rybová

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady