• Pořady
  • Ulice
  • Ježíšek letos přijde dříve: Jaký dárek si tvůrci seriálu Ulice připravili pro fanoušky?

Ježíšek letos přijde dříve: Jaký dárek si tvůrci seriálu Ulice připravili pro fanoušky?

Seriál Ulice, který letos vstoupil už do osmnácté sezony a spolu s Ordinací v růžové zahradě 2 je tak nejdéle uváděným seriálem v tuzemské televizní historii, má i letos vánoční dárek pro všechny své příznivce – speciální štědrovečerní díl. Také tentokrát z něj na diváky dýchne kouzelná atmosféra Vánoc, již umocní takřka pohádkový příběh i velké dobrodružství na hradě Kašperk. Tvůrci Ulice navíc slibují, že štědrovečerní speciál seriálu se stane každoroční vánoční tradicí.

Seriál Ulice uvádí TV Nova už od roku 2005. Za dobu, kdy se objevuje každý všední podvečer na obrazovkách TV Nova, si získal spoustu věrných diváků a fanoušků. Ty loni potěšil dárek v podobě speciálního štědrovečerního dílu. A protože si tvůrci Ulice přízně diváků váží, mají pro ně i letos dárek přímo pod stromeček v podobě nového štědrovečerního dílu. Ten letošní se navíc nebude odehrávat v důvěrně známém prostředí. Diváky zavede na Šumavu, do starobylého městečka Kašperské Hory, odkud pochází jedna z nejoblíbenějších postav seriálu – Miloš Knobloch v podání Jiřího Štrébla.

Právě Miloš a jeho blízcí jsou hlavními aktéry vánočního příběhu, v němž nechybí humor, napětí, pohádková atmosféra, splněná přání i překvapivá nadílka. Diváci se poprvé setkají s Milošovými rodiči (Antonín Hardt, Viera Pavlíková), kteří jsou stejně svérázní jako jejich syn a o kterých se v Ulici mluví už pěknou řádku let. Chybět nebude ani Milošova manželka Eva (Vanda Hybnerová), jejich syn Milošek (Lukáš Masár); Ema, Evina osmnáctiletá dcera z předchozího vztahu (Anna-Marie Valentová), či Evina nelepší kamarádka Anička Lišková (Ljuba Krbová), která přijme její pozvání, aby s celou rodinou Knoblochových strávila nejkrásnější svátky v roce v Kašperkách.

Jak už to u Miloše a Evy bývá zvykem, i tentokrát se jim průběh Štědrého dne poněkud vymkne z rukou. Přípravy na večer, kdy se rodina sejde pohromadě u vánočního stromečku, se jim totiž zkomplikují ve chvíli, kdy zjistí, že se ztratil malý Milošek. Ten sice před kamarády silácky tvrdí, že Ježíšek neexistuje, ovšem když začne hrozit, že mu malí zlomyslní skřítci Kašperáčci odnesou dárky přímo zpod vánočního stromečku, půjde do sebe a rozhodne se tyto bytůstky uprosit, aby mu nadílku od Ježíška nechali. Tajně a sám se za skřítky Kašperáčky vypraví na hrad Kašperk, kde údajně přebývají, aby jim obětoval to, co má nejradši, a zajistil si tak jejich přízeň... Jak tohle Miloškovo vánoční dobrodružství dopadne?

Speciální štědrovečerní díl Ulice přinese TV Nova na Štědrý večer, 24. prosince v 18.00 hod. Na Voyo bude divákům k dispozici již s týdenním předstihem.

Celé díly Ulice najdete na VoyoSledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:25 na Nově!

Související videa

Ljuba Krbová
Ljuba Krbová

Související videa

Jiří Štrébl
Jiří Štrébl

Související videa

Vanda Hybnerová
Vanda Hybnerová

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady