Vyrostly vám před očima: Kdo z uličních dětí prošel největší proměnou?

Mnohé z dětí v Ulici vyrostly a místo nich nastoupila do seriálu „nová krev“. Rozpoznali byste ve tvářích benjamínku jejich dnešní podobu?

Matyáš Valenta nastoupil do seriálu coby František Hrubý ve svým osmi letech a z dítěte se přehrál dnes už v dospělého muže a otce malého Christina. Je pro Matyáše role otce složitá? „Určitě je to pro mě složité. Máme to s Eliškou Bašusovou alias Bárou, mojí seriálovou partnerkou, přesně naopak. Ona je matka a hraje bezdětnou a já, bezdětný, hraji otce. Takže je to od nás obou čistě herecké.“

​Anna-Marie Valentová chodila s maminkou doprovázet staršího brášku Matyáše Valentu na natáčení. Tvůrcům se líbila, ale protože byla maličká a neuměla číst, do příběhu jí napsali němotu. Byla prvním předškolním dítětem v Ulici a tvůrci neměli s takto malými dětmi zkušenost. Dnes už předškolní děti běžně mají mluvené role, za ty roky se s nimi tvůrci naučili pracovat.

​Marek Salvet šel původně na casting z hecu svého kamaráda. Netušil, že by měl umět text. Naučil se ho krátce před castingem – a možná díky tomu byl tak přirozený, že roli získal. Byl to drobný kluk a zdálo se, že drobným zůstane. Marek ale už oba své seriálové rodiče o hlavu přerostl. Jeho starší sestru Rozinu v seriálu Ulice hraje Anna Kadeřávková. Ačkoliv si scenáristé pro ni přichystaly nelehký osud, všechno nakonec mělo šťastný konec. Rozina se provdala a nyní čeká miminko.

​Kdo by si nepamatoval nejznámější „uliční“ dvojčata Matěje a Terezu v podání Jakuba Štáfka a Patricie Pagáčové. Matěj byl lamač dívčích srdcí a škola ho příliš nebavila, Tereza byla studijní typ, a dokonce se z ní stala učitelka. Ačkoliv si oba prošli vztahovými pády, zejména tedy Matěj, nakonec oba našli své spřízněné duše. Tereza se provdala za svého dlouholetého kamaráda Davida, za kterým se dokonce rozhodla odcestovat do Rakouska. Rodnou zem také opustil Matěj, který se s Katarínou a synem odstěhoval do Barcelony.

A pokud je vám po nich smutno, máme pro vás dobrou zprávu! Patricii Pagáčovou můžete vidět v novém seriálu O mě se neboj. Jakub Štáfek vás brzy odzbrojí svým humorem ve filmu Vyšehrad: Fylm.

Celé díly Ulice najdete na VoyoSledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:25 na Nově!

Související videa

Matyáš Valenta
Matyáš Valenta

Související videa

Patricie Pagáčová
Patricie Pagáčová

Související videa

Jakub Štáfek
Jakub Štáfek

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady