PŘED a PO: Z proměny Anežky Rusevové vám spadne brada. Kolik se jí podařilo zhubnout?

Hubnutí. To je téma, které mnoha ženám nedá spát. Asi každá se někdy pokoušela shodit přebytečná kila. A právě s nimi se rozhodla zatočit Anežka Rusevová. Herečce nová image svědčí a vypadá fantasticky. Kolik se představitelce Venduly ze seriálu Ulice podařilo zhubnout? A kdo ji k hubnutí inspiroval?

​Anežko, zatímco tvoje role v divadelním představení Tři grácie z Umakartu bojuje s nadváhou, ty jsi zhubla. Jak se ti to podařilo?
Já jsem se rozhodla, že budu držet dietu. Držela jsem speciální dietu a hodně mi pomohla poradkyně Hana Ondrušová, která se tím zabývá. Takže mě to namotivovalo a dosáhla jsem nějakých výsledků k mé radosti. Nicméně do role Evči jsem byla obsazena, když jsem měla řekněme nadváhu, takže teď to začíná být humorný.

V čem dieta spočívá?
Je to nízkosacharidová dieta. Měla jsem nějaké doplňkové produkty a jedla jsem maso a zeleninu. Já jsem hrozně spokojená. Jsem na sebe docela hrdá, že jsem se do toho pustila a podařilo se to. Ani jsem u toho netrpěla, to je důležité říct. Měla jsem to uzpůsobené, že jsem si na to zvykla. Mám ráda hodně maso a sýry, a ty jsem mohla, ze začátku ne tolik tučné. Tak jsem zas tolik netrpěla, protože jsem jedla hodně věcí, co mám ráda.

Galerie

Měla jsi na začátku nějaký cíl?
Já vlastně ani nevím. Já jsem se na sebe naštvala, že jsem si řekla, že už je to trochu moc, kam to zašlo. Nikdy jsem předtím taková nebyla, i když mají lidé mylné představy, že si myslí, že jsem v dětství byla koule, ale to není pravda, já jsem byla dlouhonohá holčička, co dělala moderní gymnastiku. Až v posledních deseti letech se to zvrtlo, tak jsem si řekla, že by bylo dobré s tím něco udělat, dokud to jde. Hodně mi pomohli Honza Řezníček a Vašek Svoboda, kteří tuhle dietu také drželi. Tím, že jsem viděla, že to funguje, tak jsem si řekla, že to zkusím. Já jsem nikdy do té doby diety extra nedržela.

Dá se tedy říct, že kolegové Václav Svoboda a Jan Řezníček tě namotivovali k hubnutí?
Vlastně u toho Honzy jsem viděla, že to šlo. Tak jsem si řekla aha, tak to fakt asi funguje, ta paní je super a dobrá, tak to zkusím. Je pravda, že mě to inspirovalo.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jan Řezníček (@j.reznicek)

Museli ti pro představení Tři grácie z Umakartu zmenšit kostým, když jsi zhubla?
Zmenšit ne, ale museli mě vycpat. (smích) Ta role je založena na tom, že ta holka má nadváhu a pořád se cpe. V první scéně bych měla sníst tabulku čokolády, ale to už nedělám. Pak tam jím párek, jogurt, bramborák. Když to hrajeme tři dny vkuse po sobě, tak se na to ani moc netěším, je mi z toho docela blbě. (smích)

Související videa

Anežka Rusevová
Anežka Rusevová

Kolik Anežka zhubla? A setkala se někdy s kritikou na svou postavu? To a mnohem více se dozvíte v otevřeném rozhovoru ve videu!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady