• Pořady
  • Ulice
  • Kryštof Rímský z Ulice zásadně změnil image: Jak teď vypadá?

Kryštof Rímský z Ulice zásadně změnil image: Jak teď vypadá?

Kryštof Rímský (47), který v seriáklu Ulic ehraje Kryštofa Marečka, zásadně změnil image. Po delší době se rozhodl ostříhat dlouhé vlasy, které nejčastěji nosil uvázané do malého drdolu.

„Měl jsem delší vlasy tři roky. Poté co začal covid, a nějaký čas nebyli kadeřníci, vlasy rostly stále víc. Pak přišla gumička a v létě už mi v tom háru bylo vážně vedro, nedalo se to snést. Navíc se mi to špatně vešlo do helmy na motorku,“ svěřil se Kryštof Rímský.

​ „Navíc mám rád metal a dlouhé vlasy jsou součástí téhle image. Takže mě to občas ovládne a já mám pocit, že tím vždycky trochu omládnu.“  Změnu účesu plánoval oblíbený herec několik měsíců, ale musel se přizpůsobit harmonogramu natáčení denního seriálu. 

Galerie

​„Na horách mě inspiroval můj letitý kamarád, který se letos nechal taky ostříhat a moc mu to slušelo. Tam jsem se rozhodl, že to taky zkrátím, jen jsem musel počkat, než se dotočí sezóna.“ Nový účes Kryštofovi vykouzlili v Ulici a zdá se, že je s výsledkem nadmíru spokojen: „Naše Veronika (pozn. hlavní maskérka na Ulici) je boží maskérka, boží člověk a šikovná kadeřnice, takže já jsem nadmíru spokojen.“  Kryštof prošel proměnou už v létě, ale na televizních obrazovkách se v novém sestřihu objeví právě dnes. 

Celé díly Ulice najdete na VoyoSledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:25 na Nově!

Související videa

Kryštof Rímský
Kryštof Rímský

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady