Ljuba Krbová

Ljuba Krbová

Je rodačkou z Hradce Králové a vystudovala Pražskou konzervatoř. Má za sebou více než sto filmových a seriálových projektů. Diváci TV Nova mají v oblibě zejména její postavu Aničky Liškové v denním seriálu Ulice. Objevila se také v seriálech Hospoda a Specialisté. Je také úspěšnou divadelní herečkou a dabérkou. Ljuba ráda cestuje, věnuje se čínským bojovým uměním a je vášnivou fotografkou.

Sociální sítě
Narození
5. červenec 1958 (64 let)
V čem účinkuje

Související videa

Ljuba Krbová
Po Adrianovi Jastrabanovi se mi bude stýskat, byli jsme spolu na place 17 let. Ale mám záchranný kruh, díky kterému se nepřestaneme vídat

Koho hraje a kde účinkuje

Anička Lišková

Hlavní postava seriálu Ulice od jeho startu v roce 2005. Hraje ji Ljuba Krbová. Původně zapšklá osamělá ženská našla osudovou lásku v Bedřichu Liškovi. Vzali se, ale vztah jim ztroskotal kvůli jeho nevěrám. Z té poslední vzešla dcera Lada, což byla pro Anču taková rána, že to odnesla duševní poruchou. I přes rozvod a krize si jsou s Bedřichem stále blízcí, ani jednomu z nich další vztahy nevydržely. Anča chodila nějaký čas například s Frantovým učitelem, později s bývalým mistrem z učňáku Petrem Kaštanem.

Ljuba Krbová na VOYO

Související články

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady