Představitelky Skyler z Ulice se konečně setkaly: Vidíte tu podobu?

Obě jsou krásné, úspěšně a mají toho mnoho společného! Po šesti letech se diváci seriálu Ulice dočkali návratu Skyler, tentokrát ne však v podání Sary Sandevy, ale Michelle Hansen. A právě tyto dvě herečky se konečně setkaly!

Nestává se příliš často, aby se na jedné akci setkaly herečky, které mají zkušenost se stejnou seriálovou rolí. Sára Sandeva a Michelle Hansen však na sebe měly štěstí. 

„Skyler na druhou,“ napsala Michelle Hansen k fotografii na Instagramu a reakce fanoušků na sebe nenechaly dlouho čekat. Tak co, vidíte tam tu podobu?

Naposledy diváci seriálu Ulice viděli Skyler na Vánoce v roce 2016. K přeobsazení došlo v dubnu 2022. „Když jsme se rozhodli vrátit tuto zajímavou postavu do uličního děje, samozřejmě jsme jako první oslovili její původní představitelku Saru Sandevu. Bohužel se naše potřeby a Sařiny časové možnosti nepotkaly, proto jsme se rozhodli tuto postavu přeobsadit. Saře přejeme mnoho úspěchů nejen v aktuálně připravovaných projektech,“ okomentovala přeobsazení postavy Skyler kreativní producentka Silvia Klasová.

Celé díly Ulice najdete na VoyoSledujte oblíbený seriál od pondělí do pátku od 18:25 na Nově!

Související videa

Michelle Hansen
Michelle Hansen

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ulice

Články k pořadu Ulice

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady