Jan Holík

Jan Holík

Vystudovaný činoherní herec pražské DAMU ztvárňuje v Ulici oblíbenou postavu policisty Jirky Hermana. Výraznou roli měl také v kriminálním seriálu Šéfka. Objevil se také v několika dalších projektech TV Nova. Konkrétně epizodní role měl v seriálech Kriminálka Anděl, Ordinace v růžové zahradě, Policie Modrava, Specialisté, pan profesor a minisérii Případ Roubal. Nikdo by si neměl nechat ujít představení Cavemen, kde Honza exceluje už od roku 2005.

Sociální sítě
Narození
31. květen 1979 (44 let)
V čem účinkuje

Související videa

Koho hraje a kde účinkuje

Jiří Herman

V Ulici se tento kriminalista, dnes již major, poprvé objevil v roce 2014 v souvislosti s vyšetřováním smrti Peškovy dcery Kláry. Bývalý parťák Karly Marečkové na kriminálce měl několik vztahů, žádný mu ale nevydržel. Nyní chodí s Gábinou Pumrovou, jíž byl oporou během léčby rakoviny. Rozumí si i s jejím synem Šimonem, přestože byl kvůli němu postaven na několik měsíců mimo službu. Šimon mu totiž vzal tajně služební zbraň, aby zastavil kluky, kteří ho šikanovali. Šimonův táta Hynek na něj občas žárlí, protože má pocit, že ho Šimon bere víc než jeho samotného. Jirka byl dlouhou dobou trnem v oku Radkovi Mastnému, Gábininu otci, neboť vyšetřoval jeho napadení a kvůli vydírání ho dostal do vězení. Před pár měsíci začal Jirka spolupracovat s novinářem Daliborem Tomáškem na podcastu o nevyřešených kriminálních případech. Dříve to mezi nimi ale párkrát kříslo, když Tomášek napsal sérii článků o jeho a Šimonově kauze.

Richard Čech

Dlouholetý Karlin spolupracovník, který byl předtím parťákem jejího mrtvého manžela. Právě proto mu Karla nevěří, podezírá ho, že měl s jeho smrtí něco společného. Cítí se nedoceněný, protože bez ohledu na své pracovní výkony se mu povýšení stále vyhýbá, takže se občas chová trochu jako parchant a cynik. Ve skutečnosti ale má dobré srdce, je extrémně schopný vyšetřovatel a má spoustu užitečných kontaktů.

Jan Holík
Wellness pobyty a různé relaxační procedury si rád užívám.

Související články

Jan Holík na VOYO

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady