Jan Holík

Jan Holík

Vystudovaný činoherní herec pražské DAMU ztvárňuje v Ulici oblíbenou postavu policisty Jirky Hermana. Výraznou roli měl také v kriminálním seriálu Šéfka. Objevil se také v několika dalších projektech TV Nova. Konkrétně epizodní role měl v seriálech Kriminálka Anděl, Ordinace v růžové zahradě, Policie Modrava, Specialisté, pan profesor a minisérii Případ Roubal. Nikdo by si neměl nechat ujít představení Cavemen, kde Honza exceluje už od roku 2005.

Sociální sítě
Narození
31. květen 1979 (43 let)
V čem účinkuje

Související videa

Jan Holík
Wellness pobyty a různé relaxační procedury si rád užívám.

Koho hraje a kde účinkuje

Jiří Herman

V Ulici se tento kriminalista ztvárněný Janem Holíkem poprvé objevil v roce 2014 v souvislosti s vyšetřováním smrti Peškovy dcery Kláry. Parťák Karly Marečkové vystřídal několik vztahů, žádný mu ale nevydržel. Nyní chodí s Gábinou Pumrovou. Byl jí oporou během léčby rakoviny, rozumí si s jejím synem. Jejímu otci je však trnem v oku, neboť vyšetřoval jeho napadení a kvůli vydírání ho dostal do vězení.

Richard Čech

Dlouholetý Karlin spolupracovník, který byl předtím parťákem jejího mrtvého manžela. Právě proto mu Karla nevěří, podezírá ho, že měl s jeho smrtí něco společného. Cítí se nedoceněný, protože bez ohledu na své pracovní výkony se mu povýšení stále vyhýbá, takže se občas chová trochu jako parchant a cynik. Ve skutečnosti ale má dobré srdce, je extrémně schopný vyšetřovatel a má spoustu užitečných kontaktů.

Jan Holík na VOYO

Související články

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady