Král Vratislav z pražských Nuslí táhne do Souboje restaurací. Uspěje u Pohlreicha?

V pražských Nuslích můžete přes městský smog ucítit i něco vašemu nosu libého. Je to čistý závan Ameriky, dost možná třeba grilovaný t-bone. Nebo hovězí svíčková? A nebo je to snad žebro? Těžko říct, s čím si zrovna v kuchyni hraje dvojka Oehm–Rábl. Tihle parťáci jak v kuchyni, tak na basketu vám připraví, co vám na očích uvidí. Nebo možná na jazyku ucítí.

Na křížení ulic Baarova a Michelská se nachází místo, kde z vás spadne veškerý stres a ruch všedního dne. Kde necháte upovídanou kolegyni z práce stát za dveřmi, nepříjemného zákazníka hned za ní a dovnitř neprojde ani nevyřízené daňové přiznání. Zkrátka na všechno zapomenete, jakmile usednete ke stolečku a podíváte se do jídelního lístku.

Langoše, burgery, koblihy
Hot dock? Langoš? Nebo snad vepřové ramínko? A na samotném konci po vás pomrkává šodó kobliha. Už cítíte, jak starosti mizí a za zvuku cinkání talířů a příborů se vám po těle rozlévá teplo, s vůní linoucí se z kuchyně se rozbitý kohoutek doma najednou sám opravuje a jakmile se vaše představy zhmotní před vámi na talíři – rozumějte, usměvavá dcera majitele vám donese vaše jídlo – nevíte už vlastně ani, že by vás něco trápilo.

Restaurace Dock House v pražských Nuslích
Restaurace Dock House v pražských Nuslích  |  FOTO:  TV Nova

Král Vratislav a jeho pobočník Matěj
V Dock House se o vás postarají jako o člena rodiny, budou si vás tak hýčkat, že se vám nebude chtít odejít. A až to uděláte, budete v kalendáři hledat další volno, kdy se naskytne možnost se sem vrátit. Vracet se sem budete chtít už jen proto, že v kuchyni vládne král Vratislav. Vratislav vrací hosty do svého království díky svému dobrosrdečnému kralování za sporákem, bystré mysli, chrabrému šermováním vařečkou a speciálnímu pohotovému burger chvatu. Králův pobočník Matěj Rábl mu pečlivě sekunduje a jeden bez druhého jsou jako Daenerys bez draka.

Restauraci Dock House najdete na adrese Michelská 1006/59, 140 00, Praha 4 – Michle, nebo na souřadnicích 50.050278217194304, 14.458936198409546. Dobrou chuť!

Pohlreichův souboj restaurací sledujte každou středu od 20:20 na Nově. Nebo o týden dřív na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Souboj restaurací

Články k pořadu Souboj restaurací

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady