Kdo vyhraje Pohlreichův souboj restaurací? Ve finále jsou podniky z Prahy a Olomouce

Zděnek Pohlreich hledá nejlepší tuzemskou restauraci. Ve finále o titul nejlepšího místa k najezení se utká pražská Salabka s olomouckou Long Story Short. Velké vyvrcholení soutěže uvede ve středu 3. května od 20.20 TV Nova. Na Voyo sledujte finální epizodu už teď.

V Pohlreichově souboji restaurací se utkalo dvanáct výtečných restaurací. A do finále se probojovaly dva podniky s naprosto odlišnými koncepcemi: pražská restaurace Salabka pod vedením Petra Kunce a olomoucká restaurace Long Story Short pod vedením Petra Heneše.

„Ve finále oba finalisté budou připravovat tříchodové menu pro třicet lidí. Jako vždy opět velkou roli bude hrát čas, ale tentokrát všichni hosté budou mít příležitost ochutnat všechno,“ přibližuje podobu premiérového dílu Zdeněk Pohlreich.

Štastlivci

Týmy Salabky i Long Story Short uvaří všem účastníkům souboje, kteří neměli to štěstí dostat se až do finále. O to větší závazek bude pro obě restaurace ukázat, že místo ve finále si doopravdy zaslouží. 

Galerie

Tajní hosté a kritici

​Důležitou roli mají i tři food kritičky, které se zúčastnily předchozích kol a jsou významným poradním hlasem Zdeňka Pohlreicha při volbě vítěze.

Posun gastronomii

„Při natáčení pořadu jsem se potkal se skvělými lidmi, kteří tu práci očividně milují. Dělají ji skvěle. A hodně se mi líbily i vztahy, které měly mezi sebou. Jak se soutěžící chovali v jednotlivých výzvách. Byli kolegiální a velmi profesionální,“ hodnotí natáčení Zdeněk Pohlreich a uzavírá: „Gastronomie u nás ušla velký kus cesty od té doby, co spolupracuji s televizí, což je zhruba patnáct let. Vůbec se nemusíme stydět za restaurace, co tu máme.“

Pohlreichův souboj restaurací

​Televizní soutěž Pohlreichův souboj restaurací byla natáčena v režimu udržitelného natáčení a získala certifikaci albert – certifikaci udržitelné produkce a uhlíkové neutrality. Pro PINK nejsou tato opatření neznámá. Již v loňském roce získali certifikaci udržitelné a uhlíkově neutrální produkce pro project MasterChef.

Celou sérii Pohlreichova souboje restaurací sledujte na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Souboj restaurací

Články k pořadu Souboj restaurací

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady