Petr Heneš z Long Story Short o svém přemožiteli ze Salabky: Petr Kunc je strašně fajn člověk!

Jejich revírem je Olomouc. Jejich tempo je vražedné. Jejich protivníky jsou kuchaři s pinzetami a pravítka. A hlavně Petr Kunc. Muži a ženy z Long Story Short pracují ve dne v noci. Šéfkuchař Petr Heneš ale i přes absenci rondonu v uplynulých měsících dovedl svůj tým až do samotného finále. Pro olomoucké rebely to i přes prohru byl obrovský úspěch. Své účasti v Souboji restaurací rozhodně nelitují!

Zdeněk Pohlreich vybral vítěze! Jak to všechno Petr Heneš hodnotí? A co si myslí o svém soupeři Petru Kuncovi? Video obsahuje vulgární slova.

Petře, máme za sebou finále. A ačkoliv to pro tebe a tvůj tým nedopadlo vítězně, tak i tak je to obrovský úspěch, nemyslíš?
Petr Heneš: Teď už se o tom můžu bavit v trošku jiném světle, jiným pohledem. Je to mega úspěch, fakt super úspěch. Když si vzpomenu na ten předchozí rozhovor, já a Láďa jsme nějakou dobu nevařili a dostali jsme se takhle daleko. Myslím si, že v tom finále jsme nepředvedli vůbec špatný výsledek, ba naopak.

Pohlreichův souboj restaurací 9. díl
Pohlreichův souboj restaurací 9. díl  |  FOTO:  TV Nova

​Já jsem hrozně rád, že Zdeněk, ačkoliv máme odlišnou povahu ve vedení restaurací, nás nechal dojít tak daleko. A myslím si, že moc dobře věděl, proč to dělá. Věděl, že v tom finále neuděláme prů*er, jsme takoví chameleoni, protože i když neděláme fine dining, tak dokážeme Salabce konkurovat.

To, že jsme druzí, mě už ani nemrzí, protože jsme mohli být taky dvanáctí, nebo jsme v tom výběru nemuseli být vůbec. Takže super, já jsem vlastně šťastnej.

Poznal jsem Petra Kunce, o kterém jsem si myslel něco v rámci ostatních kuchařů. A nakonec to byl strašně fajn člověk. Jeho tým dělá skvělou práci. A prohrát nad ním mi nijak nevadilo.

Když jste se dozvěděli, že do finále půjdete proti Salabce, jaké to bylo?
Petr: Řekli jsme si, že je to super, já jsem je hrozně chtěl. Měl jsem přesně nalajnovaný, koho bych chtěl v té soutěži. A oni tam byli.

Pohlreichův souboj restaurací 7. díl
Pohlreichův souboj restaurací  |  FOTO:  TV Nova

Než jsme si tu spolu sedli, tak jsi zmínil, že jsi v kontaktu s už vypadlými účastníky. A že prý plánujete nějakou společnou akci. Pokud to není tajemství, můžeš prozradit, o co se jedná?
Petr: V rámci toho baráku, co máme, si myslím, že máme největší prostory ze všech restaurací. Nevím, jak je to velký U Jiskrů, ale fakt máme obrovský dvůr. A já bych chtěl všechny restaurace pozvat k nám na dvůr. Otevřeli bychom to veřejnosti, dali bychom tam DJe na plný koule a udělali bychom tam party jak hovado. Kdyby to neklaplo, tak uděláme pop-upový večeře. Určitě chci udělat finálovou pop-upovou večeři. Zavolal bych Peťanovi, aby on vzal jeho tři jídla, já moje tři jídla a vařili bychom to u nás.

Tak to se máme na co těšit!
Petr: Jo, bude to super.

Celou sérii Pohlreichova souboje restaurací sledujte na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Souboj restaurací

Články k pořadu Souboj restaurací

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady