Antonio Šoposki z Pana profesora: Co provádí s kolegy mimo kamery?

Herce Antonia Šoposkiho vídají fanoušci TV Nova v seriálu Pan profesor. V něm ztvárnil postavu věčného studenta Martina. Kromě Pana profesora si herec zahrál také v seriálu Ulice syna Hedviky Gregorové (Lenka Zahradnická). V dalším díle pořadu Přestávka s Profesorem Šoposkiho vyzpovídala herečka Simona Lewandowská, která na něj také práskla nejednu věc. Co o herci prozradila?

Martin se v osmé epizodě Pana profesora potýkal s učením, ale také otázkou budoucnosti. Byl si jistý, že je nula a že v životě nic nedokáže. Marek se mu snažil za každou cenu pomoct a jeho názor změnit, což vedlo k několika komplikacím.

Podivné záliby

Role Martina se od první řady Pana profesora ujal herec Antonio Šoposki, který je vtipálkem i v reálném životě. Ale občas si z něj srandu udělají i jeho kolegové. Například Simona Lewandowská prozradila, jaké netypické záliby herec má. „Proč se ti směji, že jsi jako důchodce, není proto, že rád chodíš se psem ven, ale protože hodně žehlíš a u toho se koukáš na tankové bitvy. To úplně není typické pro dvacetiletého kluka," smála se v rozhovoru Simona.

Volno na natáčení

Herci spolu tráví spoustu času na place, a to i když se nenatáčí. A Šoposki s kolegy o volnu dělá jednu zajímavou činnost. „Na natáčení mě baví obědy s Filipem, Adamem a Michalem Pazderkou. My si to jídlo umíme užít," prozradil. Simona se smíchem dodala, jak jejich sezení probíhá. „Kluci vždycky, když je snídaně, oběd nebo večeře, tak si sednou k jednomu stolu, dají si různá jídla a ochutnávají. A říkají: Pánové, tak co ten kuřecí řízek. Struktura je příjemná, je to dobře šťavnaté."

Školní léta

Postavě Martina bylo jedno, jestli školu dokončí. Jak to měl Šoposki ve skutečnosti? „Troufnu si říct, že jsem byl vždycky ve škole, ať už na střední nebo na základce, takový průměr... Samozřejmě jsem si ulevil, když to šlo, ale snažil jsem se to udržet v mezích, aby na mě doma nikdo neřval, abych se nemusel úplně přetrhnout. Zpětně si říkám, že to asi nebylo dobře, že jsem na sebe mohl klást vyšší nároky," svěřil se herec.

​Jakým důležitým obdobím si Šoposki procházel při natáčení první série Pana profesora? Jaký vztah má se sestrou Marikou Šoposkou, kterou diváci znají jako Bibi ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2? A chtěl by si s ní někdy zahrát? Podívejte se na celé video pořadu Přestávky s Profesorem. Další díly najdete na nova.cz.

​Druhou řadu Pana profesora sledujte každý čtvrtek od 20:20 na Nově. A o týden dříve na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Pan profesor

Články k pořadu Pan profesor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady