• Pořady
  • Pan profesor
  • Matěj Beneš z Pana profesora: Co by na rozdíl od Cyrila nikdy neudělal?

Matěj Beneš z Pana profesora: Co by na rozdíl od Cyrila nikdy neudělal?

Herec Antonio Šoposki vyzpovídal v pořadu Přestávka s Profesorem Matěje Beneše, představitele Cyrila, který se v deváté epizodě Pana profesora potýkal s vážným problémem – jeho otec se za něj stydí. Co by herec řešil úplně jinak než postava Cyrila? A jak to má on sám s děvčaty?

Cyril chodí do Markovy třídy a nemá štěstí na holky. Byl z toho nešťastný, především kvůli tomu, že se ve škole konal maturitní ples a on by byl jediný, kdo by přišel sám. Rozhodl se to vyřešit po svém a najal si na večer slečnu, která mu dělala společnost.

Vztahy

V pořadu Přestávka s Profesorem herec prozradil, jak by situaci řešil on sám: „Matěj by si rozhodně nikoho nezaplatil. Jednak protože proč? A spousta peněz za málo parády... Raději bych si koupil novou hru,“ vtipkoval Beneš.

Herec také přiznal, že má ve skutečnosti dlouhodobý vztah. A partnerku poznal za kuriózní situace. „Stal se ze mně kavárenský povaleč... měli jsme s kámoši skupinku a chodili jsme na kafíčka. Už nám bylo patnáct a řekli jsme si, že by to chtělo v našem kolektivu nějakou holku, která by chodila s námi. Monča – moje partnerka – šla zrovna kolem... Už byla ruka v rukávě,“ vyprávěl Beneš.

Důležitý moment natáčení

V seriálu Pan profesor hraje Beneš studenta z gymnázia, v reálu je už herci osmadvacet let. „Byla to výzva, hrozně jsem se toho bál. Bál jsem se toho, že to bude vypadat nepřirozeně,“ svěřil se. A jak probíhalo seznámení s herci na place? „Když jsme byli na seznamováku, tak jsem přišel na první oběd... Bylo to jak filmy ze střední z Ameriky, máš ten tác a nevíš, kam si máš sednout, a to vlastně ovlivní tvůj život do konce natáčení,“ dodal Beneš.

Další díly pořadu Přestávka s Profesorem najdete na nova.cz.

​Druhou řadu Pana profesora sledujte každý čtvrtek od 20:20 na Nově. A o týden dříve na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Pan profesor

Články k pořadu Pan profesor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady