Přiznání Denisy Biskupové a Matěje Petráka z Pana profesora. Komu hrozil vyhazov ze školy?

Závěrečný díl druhé řady Pana profesora byl plný významných událostí. Pavel se oženil s Evou, studenti Lenka s Adamem se zase dočkali miminka. O tom, jak se rodilo na place, prozradili víc jejich představitelé Denisa Biskupová a Matěj Petrák v pořadu Přestávka s Profesorem. Z čeho také měli největší strach a kdo málem vyletěl ze školy?

Desátá epizoda byla plná emocí či radostných a dramatických událostí. I když vztah mezi Markem a Karolínou nedopadl podle jejich představ, krásné chvíle prožil Pavel s Evou a také Lenka s Adamem. Stali se rodiči chlapečka, kterého pojmenovali po Markovi Vlčkovi.

Porod na place

Radost z porodu byla u spolužáků i učitelů veliká. Na rozdíl od svých postav Denisa Biskupová a Matěj Petrák děti ještě nemají. A tak si herečka vyzkoušela porod nanečisto. „Nejvtipnější bylo, že se hodně lidí, když tam byli první den, například zvukaři, ptali, jestli je to moje. A pouštěli mě si sednout," vzpomínala Biskupová.

Herečka také měla při natáčení porodu kolem sebe štáb, ale i všechny herecké kolegy. „Byla jsem nervózní z toho poprvé zakřičet. Když jsme to točili víckrát, tak už jsem věděla, jak to rozdýchat, křičet... Ale styděla jsem se. Hlavně jsem nevěděla, kde je ta míra bolesti, kterou žena zažívá," svěřila se Biskupová.

Problémy v soukromí

Biskupová také přiznala, že jí hrozil vyhazov ze školy. „Měla jsem trojku z chování... Asi jsem si myslela, že se omluvenky třídnímu dávají samy. Měla jsem je napsané, ale nedala jsem mu omluvenkový list... Měla jsem trojku v pololetí, na konci roku by to bylo horší," prozradila herečka.

Strach

Matěj Petrák se věnuje pantomimě a vystupuje v cirkusovém souboru Losers Cirque Company. Na Instagramu přidává akrobatická videa a jiné kaskadérské kousky, ze kterých jde někdy strach. Ten ale herec během představení nemá. „Je dobré vědět, co by se mohlo stát a připravit se na to. Celé je to o té přípravě... Pak si v tom musí člověk věřit... Když je to s nějakým partnerem, tak si musí věřit navzájem," vysvětlil herec.

​Z čeho má strach Denisa Biskupová? A jak jim změnil Pan profesor život? Na to se podívejte ve videu. Další epizody pořadu Přestávka s Profesorem sledujte na nova.cz.

Všechny epizody Pan profesora najdete na Voyo

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Pan profesor

Články k pořadu Pan profesor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady