Vojta Vodochodský z O mě se neboj o podobě s otcem: Proč mu tatínek vyhrožuje testy DNA?

Herec Vojtěch Vodochodský, který hraje v seriálu O mě se neboj právníka Tomáše, si v Panu profesorovi zahrál postavu Jana. V pořadu Přestávka s Profesorem se rozpovídal o soukromí, rodině, ale také vztazích. A popsal i zážitek, na který jen tak nezapomene.

Ve třetí epizodě Pana profesora řešil Marek vztah s Janem, u kterého se konečně prokázalo, že je jeho syn. A novina Marka potěšila.

Vojta a Vojta

Vojtěch Vodochodský se kvůli roli často na place potkával s jmenovcem Vojtěchem Dykem alias Markem Vlčkem, kterého by bral každý student. Profesor je oblíbený jak u diváků, tak u herců. A uměl by si herec představit, že by měl za otce právě Marka? „Pokud by ho hrál Vojta Dyk, tak ano. Ale i Marek je fajn týpek, má dobré srdce,“ přiznal Vojta.

​​Rodina

Jan v seriálu zjistil, že má najednou jiného otce než toho, se kterým vyrůstal. A podobnou věc zažívá herec i v reálu. „Můj táta (Ivan Vodochodský) mi vyhrožuje každý rok, že mi dá pod stromeček testy DNA, protože táta má hnědé oči a hnědé vlasy, je o půl hlavy menší a je trošku při těle, takže moc nedává smysl, že já jsem blonďák a mám modré oči,“ vtipkoval Vojta.

FOTO:  TV Nova

Vztahy

Při natáčení pořadu Přestávky s Profesorem herec v rozhovoru promluvil o tom, jak by mělo vypadat jeho ideální rande a čím si ho dívka získá. Nyní se objevily informace, že by měla být láska mezi ním a herečkou Sárou Rychlíkovou, která hraje v seriálu O mě se neboj právničku a věčnou rivalku právní kanceláře, ve které pracují hlavní hrdinové, uvedl Super.cz. Oba nedávno vyrazili společně na premiéru divadelní hry Okupace do Divadla Bez zábradlí.

FOTO:  Profimedia

​​Cestování

Ve třetí epizodě se Marek snažil přesvědčit Jana, aby neodcestoval do Ugandy. Zrovna cestování se Vojta tolik nevěnuje. Nejen kvůli práci, ale také traumatickému zážitku z dětství. „Kdysi se mi stala nehoda. Když jsme letěli z Mallorky, tak jsme naletěli na tzv. vzdušný hrbol. A to letadlo trošku ztratí vztlak. Bylo to nepříjemné. Bylo mi třináct a mám to v sobě zakořeněné. (...) Když musím někam letět, tak je to pro mě stres,“ svěřil se herec.

Související videa

Vojtěch Vodochodský
Vojtěch Vodochodský

Epizody seriálu O mě se neboj najdete na Voyo.

Seriál Pan profesor můžete vidět také na Voyo.

Pořad Přestávka s Profesorem sledujte na nova.cz.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady