Drsňák Adam Langer o soukromí. Plánuje žádost o ruku i mimo kamery?

Do pořadu Přestávka s Profesorem zamířil Adam Langer, kterého vyzpovídala kolegyně a herečka Simona Lewandowská. Řeč přišla na jeho vztahy, seriál Ulice i hudební kariéru. Langer se totiž kromě herectví věnuje hudbě a vystupuje pod jménem Das Ady.

Sedmá epizoda Pana profesora byla plná romantiky. Představitel Davida ukázal i druhou stránku a požádal přítelkyni Mirku o ruku. To se samozřejmě provalilo ve škole a vstoupilo do vztahu Marka s Karolínou. Žádost o ruku ovlivnila také Davidovu budoucnost. Rozhodl se, že důležitější, než práce, je pro něj Mirka. 

Soukromí

Téma vztahů se probíralo i v pořadu Přestávka s Profesorem, kdy si Simona Lewandowská nenechala ujít příležitost a vyzpovídala Adama Langera z jeho soukromí. A otázka padla také na žádost o ruku. Má to herec v plánu? „Nedokážu si to představit. Možná za pár let budu mluvit jinak, ale zatím se necítím být na něco podobného zralý. Ale je to hezký samozřejmě... Teď jsem ve věku, kdy polovina mých přátel rodí první děti a druhá polovina si ve čtyři ráno kupuje kebab... Zatím se počítám k té druhé,“ smál se herec.

A jaké období vztahu má nejraději? „Když opadne prvotní fascinace, tak jsem rád, že jsou z vás parťáci, nejlepší kámoši, že si můžete říct všechno... A taky je pro mě důležité, že nemusím nic hrát,“ prozradil.

Hudba

Když herec zrovna nenatáčí, pracuje na písničkách a na nových albech. Ale, jak sám řekl, zatím ho hudba neživí. „Nikdy jsem neměl ambice hudbou vydělávat... Jenom chci, aby lidé moji hudbu poslouchali,“ svěřil se Langer alias Das Ady.

Komentáře na sociálních sítích

Langer hraje v Panu profesorovi, ale objevil se i v seriálu Ulice, kde ztvárnil postavu „grázlíka“ Ričiho. Nebojí se, že si ho lidé zaškatulkují jako drsňáka a bude dostávat jen podobné role? „Ještě pořád jsem začínající herec a jsem vděčný za každou roli a do každé role se snažím dát maximum. Každému něco jde a v něčem se víc cítí... Je to zajímavější než hrát stoprocentního hrdinu,“ řekl herec.

Sociální sítě nejsou pro Langera neznámé. Je na nich aktivní, ale negativním zprávám se vyhýbá. „Nečtu moc komentáře pod příspěvky a ani to pro mě není tak důležité, ale snažím se odpovědět každému, kdo mi napíše. A poslední dobou je lidí hodně, takže mi trvá než se k tomu dostanu, a snažím se odepsat všem, kteří se se mnou baví slušně. Takové to Hej, doufám, že tě přejede kamion, tak na to nereaguji,“ dodal.

Celý rozhovor si pusťte ve videu. Další epizody pořadu Přestávka s Profesorem najdete na nova.cz.

Seriál Pan profesor sledujte každý čtvrtek od 20:20 na Nově a o týden dříve na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Pan profesor

Články k pořadu Pan profesor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady