Jessica Monteiro procestovala s Kanyem Westem celý svět! Díky čemu se stala součástí jeho turné?

V dalším díle pořadu Přestávka s Profesorem se herečka a tanečnice Jessica Monteiro objevila tentokrát v roli hosta. V seriálu hraje studentku Katku, která se ze všeho nejvíce chce stát slavnou influencerkou. Jak se seznámili její rodiče? Chtěla by žít v Africe? A s kým procestovala velkou část světa? Vyzpovídala ji kolegyně Simona Lewandovská.

Herečka v rozhovoru mimo jiné prozradila, jak se seznámili její rodiče. Otec totiž pochází z Afriky a při studiu dostal stipendium na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde se seznámil s její matkou. „Nejdříve ho moc nemusela, byl to takový frajírek,“ říká o začátku jejich vztahu. Postupně mezi nimi ale přeskočila pověstná jiskra a už nebylo cesty zpět.

Vztah k Africe

Než se na tento kontinent podívala Jessica poprvé, vůbec by ji nenapadlo, že by tam mohla bydlet. V dětství ji rodiče strašili tím, že když nebude poslušná, pošlou ji tam. Po první návštěvě, která proběhla zhruba před rokem, už ale uvažuje jinak. Afrika ji totiž vyloženě nadchla.

„Poznala jsem část sebe, která mi chyběla,“ připouští s úsměvem. Velmi se jí například zamlouvalo, jak tam celá její rodina drží hodně při sobě. Dnes si už umí představit, že by tam trávila třeba několik měsíců přes zimu. Má to ovšem jeden zádrhel. „Neumím jazyk, takže to je trochu problém,“ doplňuje na vysvětlenou.

Turné s Kanyem Westem

Před dvanácti lety se jí podařilo procestovat téměř celý svět v rámci turné rappera Kanyeho Westa. Při koncertech vystupovala po jeho boku jako tanečnice. K této příležitosti se dostala díky tomu, že začala v šestnácti spolupracovat se známým tanečníkem Yemim. I když tehdy ani tolik neznala tvorbu tohoto hudebníka, zpětně vzpomíná, že to byl neuvěřitelný zážitek. Dokonce se osobně potkala s několika velkými hvězdami, například s Kidem Cudim nebo Princem.

Sociální sítě

Katka je v seriálu ochotná udělat pro slávu téměř cokoliv. V jedné epizodě tím dost zavařila profesoru Pavlovi, když ho vydírala s inkriminující fotkou. Její představitelka to má ale nastavené jinak. I když tráví poměrně dost času na Instagramu, sama moc příspěvků nepřidává. „Moc to neumím. Dost často zapomenu něco vyfotit. Hodně ale koukám na videa o vaření a sleduju drby,“ přiznává v rozhovoru.

Koho z herců Jessica přivedla k tanci? Jak vnímala, když se její vztah veřejně probíral v médiích? A pro které kluky z Pana profesora má největší slabost? To se dozvíte v celém rozhovoru Přestávky s Profesorem. Další díly najdete na nova.cz.

​Druhou řadu Pana profesora sledujte každý čtvrtek od 20:20 na Nově. A o týden dříve na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Pan profesor

Články k pořadu Pan profesor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady