• Pořady
  • Pan profesor
  • Už mě nikdy neuvidíte! Čím si to doma Štěpán Pospíšil z Pana profesora pořádně zavařil?

Už mě nikdy neuvidíte! Čím si to doma Štěpán Pospíšil z Pana profesora pořádně zavařil?

Do další epizody pořadu Přestávka s Profesorem zavítal herec Štěpán Pospíšil, představitel studenta Lukáše, který odešel z domova a rozhodl se žít na ulici. Jak to má herec v reálu s rodiči? A k čemu všemu se přiznal? Herce vyzpovídala kolegyně Jessica Monteiro.

Štěpán Pospíšil je muž mnoha talentů. Věnuje se herectví, ale umí také akrobacii a bojová umění. To by se hodilo postavě Lukáše, kterého ve čtvrté epizodě Pana profesora napadli a zmlátili.

Rvačka

Herec se také párkrát porval, ale bylo to s kamarády a jen ze srandy. I tak si je jistý, že by se s podobnou situací, ve které se ocitl Lukáš, vypořádal lépe a dokázal se ubránit. Podobně je na tom i Jessica Monteiro, která má modrozelený pásek v taekwondu. Do souboje by ji ale Pospíšil nikdy nevyzval. „Já se s holkami nebiju," prohlásil herec.

Vztahy v rodině

Lukáš se v Panu profesorovi rozhodl, že bude žít na ulici a odejde z domova. I herec měl občas podobné choutky. „Minimálně stokrát jsem už odešel. Takové to jak přijdu do pokoje, začnu do všeho kopat a říkám: Odcházím, už mě nikdy neuvidíte‘," vtipkoval Pospíšil. I Monteiro rodičům občas pěkně zavařila. Dovedla to ale k dokonalosti. „Pletla jsem si doma provaz z prostěradel, že se spustím oknem. Ale naštěstí na to nikdy nedošlo a nejspíš bych nepřežila tak dlouho venku," smála se Monteiro.

FOTO:  TV Nova

Přiznání

Jelikož Lukáš v seriálu ukradl auto, rozhodla se Monteiro vyzpovídat kolegu a dostat z něj pravdu o jeho kriminální minulosti. Ukradl někdy něco? „Ve školním bufetu možná, takové ty kyselé žížalky," prozradil herec. S pravdou ven šla i Monteiro. „Já se musím přiznat, že jsem ukradla věc v obchodě a chytli mě. Bylo to tak traumatizující, že jsem to už v životě neudělala. Hlavně jsem přišla domů a bylo mi jasné, že to naši ví a byla jsem úplně zpocená... To samozřejmě nedělejte," radila herečka.

​Chtěl by herec žít na ulici? S kým z Pana profesora má k sobě blízko? A kdo patří mezi jeho největší fanoušky? Na to se podívejte v celém rozhovoru Přestávky s Profesorem. Další díly najdete na nova.cz.

​Druhou řadu Pana profesora sledujte každý čtvrtek od 20:20 na Nově. A o týden dříve na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Pan profesor

Články k pořadu Pan profesor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady