Vojta Dyk svolal studenty! Proč herci museli pod sprchu?

První řadu seriálu Pan profesor si diváci okamžitě oblíbili. Na televizní obrazovce ji sledovalo kolem 900 tisíc diváků starších 15 let. K příležitosti startu druhé série proběhlo ve čtvrtek 25. srpna setkání s novináři, kterého se zúčastnily hvězdy seriálu! Nechyběl představitel hlavní role Vojtěch Dyk, dále dorazila Beáta Kaňoková a herci z Markovy třídy.

Středoškolský učitel Marek Vlček vzdělává studenty nejenom v rámci školy, ale pomáhá jim řešit i jejich životní trable, kterých je při dospívání nepřeberně. Ve druhé řadě Pana profesora opět nebude nouze o Markovy eskapády a diváci se dočkají jeho vztahu s Karolínou.

Setkání s Panem profesorem

Celou akcí prováděla moderátorka Kristina Kloubková, která se nebála ústřední dvojici pokládat otázky přímo na tělo! Přítomní se tak dozvěděli například to, jaké známky měli herci během studia nebo zda byli někdy po škole. Dorazili také představitelé studentů. Byli mezi nimi například Matěj Beneš, Michal Pazderka, Deniz Kayalibay, Filip Červenka, Adam Langer, Kanwar Šulc, Monika Tomková, Matěj Petrák, Štěpán Pospíšil, Jessica Monteiro, Simona Lewandowská nebo Radka Caldová.

Nejlepší přátelé

Herce jsme vyzpovídali o jejich soukromí a také prozradili, co dělali po konci natáčení Pana profesora. Například Michal Pazderka s Filipem Červenkou, kteří se znají dlouho a společně studovali, strávili noc pod širákem. „Byla to sranda. Fíla šel podruhé trek a já jsem šel poprvé. A první den to bylo v pohodě... Ale druhý den, kdy najdete dvacet pět kilometrů, tak je to cítit. Ale zoceluje to, člověk u toho vypustí a jenom chodí a přemýšlí... Já jsem si to moc užil," svěřil se Pazderka. „Je to krásný odpočinek z práce, města, kde pořád jenom člověk lítá a něco řeší. Je to příjemné na ty dva dny být v přírodě a odpočinout si," dodal Červenka.

Příprava na akci​

Na akci dorazily i dámy, kterým to velmi slušelo. A jak probíhal jejich výběr outfitů? „Nemám žádného stylistu. Vždycky se oblékám sama. Měla jsem vždy pěkný vztah k módě a skrze ni se vyjadřuji. Je to moje veliká záliba," prozradila Beáta Kaňoková. „Mě to hrozně baví, takže se vždy těším, když se můžu někam vyparádit," usmívala se Jessica Monteiro. „Já se oblékám sama a radím se svojí agentkou, kamarádkou. A jelikož jsme dnes spala u ní, tak většina těch věcí je jejích," přidala Simona Lewandovská.

Premiérová řada

Druhá řada Pana profesora už odstartovala na Voyo a ve čtvrtek 1. září bude premiéra na televizních obrazovkách TV Nova. Diváci se rozhodně nudit nebudou. „Můžete se těšit na nové zápletky, nové postavy, a tentokrát to bude myslím hodně vztahové, bude to více odpočinkové. O něco méně adrenalinové," řekl Vojtěch Dyk.

Beáta Kaňoková
Chodit na natáčení bylo často jako jezdit na tábor. A protože jsme si rozuměli, probíhala práce ve velmi přátelské atmosféře. A právě díky tomu přátelství a důvěře vznikala spousta věcí i spontánně na place.

Herci také nalákali na těstovou bitvu, která se mezi nimi odehraje. Na ní nezapomenout hned z několika důvodů. „Mně se nejvíce líbilo, když se točila scéna, kdy jsme potřebovali oblečení čisté. Já jsem do seriálu propůjčil několik svých osobních kousků... A všechny věci se poslaly přes noc do čistírny a holky to čistily, takže klobouk dolů. S tím si daly takové práce. Konkrétně boty Michala Pazderky vypadaly, že jsou na vyhození. A pak samozřejmě sprchy. Tam byla dvě sprchy a všichni jsme se tam museli vystřídat," vzpomínal Deniz Kayalibay. 

Galerie

Nová řada Pana profesora startuje 1. září na Nově, Nebo už teď na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Pan profesor

Články k pořadu Pan profesor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady