Na Voyo zvoní na hodinu! Usedněte do lavic s třídou Pana profesora

Pan profesor odstartoval na Voyo první epizodou druhé řady, která bude mít premiéru 4. září na Nově. V hlavních rolích se objeví Vojtěch Dyk, Beáta Kaňoková, Martin Pechlát nebo Berenika Kohoutová, která nastupuje do školy jako nová učitelka Eva. A diváky čeká ještě jedna novinka!

Tvůrci si pro druhou řadu vybrali nové prostředí, kde se seriál odehrává, a to hned z několika důvodů. „Nám nová budova nabízí daleko více možností, co se týká celkového pojetí prostoru. My jsme chtěli tuto sérii udělat ještě barevnější, větší, zajímavější, víc si vyhrát s celkovým konceptem jak barevným, tak kostýmů, make-upu, aby ten svět studentů a učitelů byl v něčem prozářenější a aby odrážel dnešní trendy a děti se v tom mohly inspirovat," vysvětlil obchodní partner TV Nova Lukáš Borovička.

Změna školy

První řada se natáčela na České zemědělské univerzitě, což bylo často pro štáb komplikované. „Ve staré škole jsme byli součástí denního provozu, tady máme šanci mít budovu, která v současné době není využívaná školou. Máme naprostou svobodu v tom, kde se pohybujeme, jaké děláme přípravy a co zrovna točíme. Nikoho nerušíme a na druhou stranu nikdo neruší nás," vysvětlil Borovička.

​A jak se v ději projeví změna školy? „My tam zmínku o nové škole máme na začátku velice minimální, protože příběhů, které chceme ve druhé řadě odvyprávět, je hodně, a kdybychom se tím více zaobírali, tak bychom museli z těchto příběhů, které jsou daleko zajímavější než samotná změna školy, ubrat," dodal Borovička.

Nová řada Pana profesora startuje 1. září na Nově, Nebo už teď na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Pan profesor

Články k pořadu Pan profesor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady