Lucie Vondráčková překvapila diváky: Jak reagují na její výkon v seriálu O mě se neboj?

Lucie Vondráčková je velice talentovaná. Jako malá začínala zpíváním o marmeládě, přes pohádky se pak dopracovala až k získání titulu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Vnímá se spíše jako herečka, nebo zpěvačka? A čekala úspěch v nové epizodní roli v seriálu O mně se neboj?

V seriálu O mě se neboj zazářila vedle úspěšných kolegů Vaška Matějovského nebo Veroniky Arichtevy. Její výkon ohromil také diváky. Začne snad být pro Lucii herectví opět prioritou?

Už jako teenager se dopracovala k vystupování se svou hudební tvorbou. Snad každý si pamatuje na písně Marmeláda nebo Tenisák. Známá je také díky filmovým rolím. Například v pohádce Šmankote, babičko, čaruj!

Zpěvačka, nebo herečka?

Lucie byla talentovaná od útlého věku. Ve filmových projektech účinkovala už od roku 1990. Své první album Marmeláda vydala jen o tři roky později. Protože začínala se svou kariérou velmi brzy, může se pyšnit celou řadu alb. Nyní se objevila v seriálu O mě se neboj. Její nejnovější album se pak jmenuje Láskověty.

Pohádkové studium

Lucie není jen zpěvačka a herečka, ale také doktorka filozofie! Je to tím, že vystudovala obor Teorie kultury a z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy si odnesla po rigorózní zkoušce titul PhDr. Obhájila práci s názvem Pohádky v československé kinematografii. O tom ostatně mohla psát z vlastní zkušenosti.

Galerie

​​Začíná převládat herectví

Lucie jsme se telefonicky dotázali, zda se nyní zaměří více na svou hereckou kariéru a jak vnímá pozitivní ohlasy: „Je pravda, že poslední dobou u mě zase začíná převládat herectví. Vrátila jsem se po více jak deseti letech do divadla, hrajeme spolu s Hynkem Čermákem v divadelní inscenaci Štěstí.“

„Protože jsou moji kluci už velcí, mohu přijímat i další role. Když byli malí, hodně jsem toho odmítala, abych mohla být nonstop s nimi,“ říká Lucie Vondráčková pro nova.cz.

Úspěch v seriálu O mě se neboj

„V O mě se neboj jsem získala opravdu krásnou a dramatickou roli, Veronika i Václav jsou perfektní. Hezky se s nimi hraje. A Bisi je vysněný režisér, takže úspěch je zásluhou všech. A z reakcí diváků si myslím mají všichni příjemný pocit,“ zakončila Lucie Vondráčková.

Seriál O mě se neboj sledujte každý čtvrtek od 20:20 na Nově. Díly najdete také na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady