Rande s Vaškem Matějovským? Nudu rozhodně nezažijete. Jak herec tráví volný čas?

Vašek Matějovský ztvárňuje v seriálu O mě se neboj právníka Martina Kalinu. A podle divaček by měl být takovýto právník v každé rodině. Kromě toho, že dokáže vyřešit jakýkoliv případ, který dostane na starost, oslňuje šarmem, pronikavými pohledy a perfektním úsměvem. Většina divaček si ho prostě zamilovala. Pokud by některá z nich získala srdce Matějovského, rozhodně by se s ním nenudila. Jaký adrenalin herec vyhledává?

Kdo sleduje Instagram Vaška Matějovského, tak ví, že si umí udělat legraci nejen ze sebe, ale i ze svého okolí. 

Sranda musí být...

Na place O mě se neboj si vystřelil z Veroniky Arichtevy, ale i z režiséra Bisera A. Arichteva. Vše zdokumentoval na Instagram. Důkazem toho, že panovala na place skvělá atmosféra, je i zkažená klapka, kterou Arichteva dala na svůj profil. A při sledování videa nezůstalo ani jedno oko suché.

Adrenalin

Z příspěvků Vaška Matějovského je vidět pozitivní nálada a také koníčky, kterým se herec věnuje. Na fotografiích si například užíval wakeboarding, surfování a především skok padákem. Adrenalinu se herec očividně nebrání. „S Kuba Kostička se učíme a jsme na začátku. On si prodřel kalhoty při špatným dopadu na zem. Já jsem si narazil kotník o dveře letadla při výskoku. A spousty dalšího. Ale sečteno podtrženo je to prostě a jenom boží,“ napsal herec na Instagram.

Love Island

Letos si stihl zajet také na Love Island, kde potrápil soutěžící v roli právníka Kaliny. A ukázal, že se ničeho nebojí. Především ve chvíli, kdy se postavil proti Kryštofovi a začal ho provokovat. „Mrknul jsem do vily, rozdal rady a zase šel. Chtěl jsem nějaký pár i rozdělit, ale drží. Kryštof taky nebyl daleko od toho, aby mi rozbil hubu ale to byl risk, který jsem musel podstoupit,“ napsal herec.

Premiérový díl seriálu O mě se neboj sledujte ve čtvrtek 1. prosince ve 20:20 na Nově. Epizodu najdete nyní na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady