Vašek Matějovský řádil ve vile Love Islandu. Co tam prováděl v roli právníka z O mě se neboj?

Herec Václav Matějovský se v romanticko-komediálním seriálu O mě se neboj objeví jako právník Martin Kalina a v této roli vystupoval i ve vile Love Islandu, kam na chvíli dorazil a překvapil účastníky reality show.

Ikonickým hlasem Love Islandu je Václav Matějovský, který diváky provází všemi epizodami. A tentokrát herec vyrazil rovnou do vily. Nebyl tam ale sám za sebe, účastníkům dával rady do života jako právník Martin Kalina ze seriálu O mě se neboj.

Odvaha, nebo nerozum?

Matějovský má opravdu pro strach uděláno. Ve vile se postavil proti Kryštofovi, kterému způsobil nejednu lapálii, a zmínil se o tom i na Instagramu. „Mrknul jsem do vily, rozdal rady a zase šel. Chtěl jsem nějaký pár i rozdělit, ale drží. Kryštof taky nebyl daleko od toho, aby mi rozbil hubu ale to byl risk, který jsem musel podstoupit,“ napsal herec v příspěvku.

O mě se neboj

Role právníka Matějovskému sedla a diváci se v seriálu O mě se neboj mají na co těšit. I přesto herec doufal, že po něm ve vile nebudou účastníci chtít, aby jim vysvětlil různé právnické pojmy. „Nejvíc jsem se bál, že se mě fakt na něco zeptají, na nějakou právnickou věc. A to bych si musel vymyslet a musel bych doufat, že nebudou znát správnou odpověď,“ svěřil se herec v show Beach Hut.

Láska

A jak to má Matějovský se ženami? Uměl by si představit, že by lásku našel třeba na Love Islandu? Možná bych tam šel taktizovat, od začátku až do konce... možná bych to zkusil. A kdyby fakt nepřišla žádná kočka, která by mě vzala, tak bych se to pokusil vyhrát taktikou... třeba bych si našel tu svojí,“ dodal.

Seriál O mě se neboj sledujte ve čtvrtek 10. listopadu ve 20:20 na Nově, nebo už nyní na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady