Vašek Matějovský jako právník v seriálu O mě se neboj. Komu zamotá hlavu?

Už 10. listopadu na obrazovkách TV Nova odstartuje nový romanticko-komediální seriál O mě se neboj, kde se v hlavní roli představí Václav Matějovský. A na place se s ním kolegové rozhodně nenudili. Co jim prováděl? A proč mu natáčení připadalo jako reality show Survivor?

V novém seriálu se bude Václav Matějovský často objevovat u soudu. „Hraji Martina Kalinu, mladého právníka. Myslím, že o něm všichni mluvili jako o tom muži, který se zaplete s rozvedenou ženou Veronikou Arichtevou. Tak to jsem já," prozradil Matějovský.

A z Arichtevy i ze svých kolegů si herec často dělal srandu. Jak se k tomu sám vyjádřil? „To byla podle mě náhoda. Ze 45 dní, které za sebou máme, to tak jednou nebylo," vtipkoval Matějovský.

Na paškál si vzal i Bisera A. Arichteva, režiséra seriálu a manžela Arichtevy. Podle herce s ním bylo natáčení veliký boj. „Je to každodenní přežívání, je to takový Survivor. Je nervní, křičí na mě, ne jako na Veroniku Arichtevu, na tu křičí víc, ale to si řeší oni sami doma... Ale kromě toho je to super," hláškoval Matějovský.

Proměna

Herce diváci vídali i v seriálu Ulice, kde si zahrál postavu Mikuláše Seidla alias Mikiho. Věnuje se také moderování, ale teď se po dlouhé době herec vrátil za kameru. Jak si to užil? „V Ulici jsem byl od malička a mám to rád. Na natáčení jsem býval za kamerou, někdy v jiné pozici. A je pravda, že jsem se vrátil do té herecké větší role a moc se mi to líbí," dodal Matějovský.

​​Seriál O mě se neboj sledujte 10. listopadu od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady