Manželé Arichtevovi i sok Matějovský. Kdo další dorazil na premiéru O mě se neboj?

Herci z nového romanticko-komediálního seriálu O mě se neboj se sešli na premiéře v pražském kině Přítomnost. Společně slavnostně uvedli první díl, který diváci TV Nova uvidí 10. listopadu a o týden dříve na Voyo. Kdo si promítání nenechal ujít?

Na projekci O mě se neboj vyrazila Veronika Arichteva i s manželem Biserem A. Arichtevem, který se ujal režie nového seriálu.

Romanticko-komediální seriál

Veronika v něm ztvární hlavní hrdinku Evu, která se snaží rozvést a má dvě děti. Do toho se seznámí s pohledným právníkem, kterého si zahraje Václav Matějovský. Ten na premiéru také dorazil a rozdával jeden úsměv za druhým.

Po jejich boku se objevili Roman Vojtek, Veronika Lapková, Michal Kocourek nebo Sára Rychlíková. Na všechny se mohou diváci těšit v epizodách O mě se neboj. A každý z nich svým způsobem zasáhne do života hlavních hrdinů.

Srdíčka z vily i kuchaři

Do kina Přítomnost dorazily i další osobnosti z pořadů TV Nova. Pánskou jízdu si udělali Štefan a Radek z Love Islandu spolu s Robinem a Adem z MasterChefa. A nezapomněli na společnou fotku. „Tak s kluky z Love Islandu jsme dnes nakoukli na premiéru nového seriálu O mě se neboj... a Vašek Matějovský je tam parádní," napsal Ado na Instagram.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Adam Willant / Ado (@ado__chef)

Seriál O mě se neboj startuje 10. listopadu na Nově. A o týden dříve na Voyo!

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady