Nový seriál Gumy a hudební skupina Vltava. Co mají společného?

Nový komediální seriál Gumy, který má premiéru již 28. října, má také velké množství postav. Jednu z vedlejších rolí ztvárňuje herec Robert Nebřenský, který má jednu velkou novinku.

Herec Robert Nebřenský, který účinkuje v nově připravovaném seriálu Gumy a můžete si ho pamatovat také ze seriálů Specialisté nebo Gympl s (r)učením omezeným, má rád humor i mimo komediální role. Nebo je všechno trochu jinak?

Kapela Vltava

Kapela Vltava vydala nové album Spass muss immer sein. Kdo by čekal kvůli názvu zábavné téma, bude nejspíše překvapený. Kapela se totiž naladila na vážnější vlnu. A tak Nebřenský zpívá například o smrti nebo svém vztahu s tatínkem, ale dávka humoru a nadhledu písním přesto nechybí, protože zábava zkrátka musí být. Z lidské konečnosti dokážou v písni Tati, haló! glosovat i početí nové.

Členové

V roce 2010 došlo k obnovení kapely. Původními členy jsou Robert Nebřenský a František Svačina. Dalšími členy jsou instrumentalisté Tomáš Uhlík, Ondřej Pomajsl a Ondřej Klímek. Album je opravdovou novinkou a skupina ho bude křtít v novém roce, a to ve třech termínech. Konkrétně 25., 26. a 27. ledna v pražském Jazz Docku.

Na nový seriál Gumy se můžete těšit od 28. října na Voyo!

Sdílet
  • #Robert Nebřenský
  • #Gumy

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady