Není to o herectví, je to o typech! Koho ztvární Roman Mrázik v Gumách?

Dva nerozluční přátelé Mára a Lukyn spolu vedou autoservis v areálu bývalé továrny. Tihle dva zoufalci se urputně snaží přijít k balíku peněz, ale jejich plány nejsou vždy úplně perfektní a každý pokus hrozivě selže... O tom je nový seriál v režii Karin Krajčo Babinské. Ta obsadila do jedné z rolí také slovenského herce a baviče Romana Mrázika, který tvrdí, že herectví je hlavně o typech. Jaký typ tedy v seriálu ztvární?

Romana Mrázika můžete znát především jako baviče, přestože se zatím na Nově objevil spíše v menších rolích v kriminálních seriálech. Jak je ale vidět z rozhovoru, který poskytl na premiéře seriálu Gumy, humor je pro něj stejně přirozený, jako dýchání, a je pro něj složité odpovědět na některé otázky vážně!

Být, či nebýt?

Jakou roli by si chtěl jako herec někdy zahrát? „Samozřejmě, že bych chtěl Hamleta, ale na toho se nedá koukat v televizi, “ naráží s humorem sobě vlastním na vysněnou roli mnoha divadelních herců. Legraci si udělal i ze svého čtyřnohého seriálového parťáka:„Pejsek byl skvělej, lepší než já.“ Jestli to šlo v seriálu Gumy více pejskovi, nebo Romanovi, můžete zjistit už teď na Voyo!

Jsem milovník

„Já mám v seriálu Gumy roli milovníka a jsem za to hrozně rád, protože producenti a režiséři hledají určité typy. Není to tedy o herectví, ale je to o typu,“ prozradil. Konkrétnější ale nebyl. Jak taková role milovníka vypadá a jak herci sedla, tedy musí diváci posoudit sami. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady