• Pořady
  • Gumy
  • Dana Batulková mluví v seriálu Gumy vietnamsky. Jak si s tím poradila?

Dana Batulková mluví v seriálu Gumy vietnamsky. Jak si s tím poradila?

Herečka Dana Batulková se rozhovořila ve Snídani o seriálu Gumy. Během natáčení musela mluvit vietnamštinou. A ta jí dala pěkně zabrat. Proto požádala o pomoc také rodilou mluvčí a kolegyni ze seriálu.

V hlavních rolích seriálu Gumy můžete sledovat Richarda Krajča a Davida Švehlíka, jehož maminku ztvárňuje Dana Batulková. Herečka celý seriál a svou roli představila ve Snídani. A mimo jiné také prozradila, jak se učila vietnamsky.

„Obsazení seriálu bylo velmi zajímavé. David Švehlík i Richard Krajčo mohou působit vážně, ale už při natáčení se ukázalo, že to tak není. Oni spolu hrají už jedno představení v Divadle Ungelt, a to celé bylo jejich přání spolu něco natočit,“ říká v rozhovoru.

Nejtěžší část

Dana to neměla vůbec jednoduché: „Musela jsem se naučit mluvit cizím jazykem, to bylo opravdu těžké. Měla jsem úplně přesně napsané věty, je to absolutně nezapamatované, ale naštěstí tam byla kolegyně Vietnamka, která mi pomohla věty zjednodušit.“

Galerie

Humor

„Ono je těžké dělat humor. Proto se nesmí tlačit na pilu, jinak to nebude fungovat a výsledek bude jen trapný,“ dodala jako radu na závěr.

​​Seriál Gumy sledujte na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady