Švehlík, Krajčo a premiéra seriálu Gumy. Kdo ještě byl na uvedení novinky Voyo?

Nový seriál Gumy se představuje v hlavních rolích s Richardem Krajčem a Davidem Švehlíkem. Velmi černá komedie je složena z komických, až absurdních situací přátel Máry a Lukyna, kteří mají sen a snaží se si ho za každou cenu splnit. Jaké další postavy se v seriálu objeví? A jak probíhala premiéra v kině?

Černá komedie Gumy, která vyjde 28. října exkluzivně na Voyo, představí příběh dvou přátel Máry a Lukyna. Každý z nich je velmi specifický a má nějaký sen, který si snaží splnit. Dalšími účinkujícími jsou také Patricie Pagáčová v roli Marušky nebo Dana Batulková, která ztvárňuje maminku Davida Švehlíka

Premiéra

Na premiéře seriálu Gumy se v kině objevilo téměř plné herecké obsazení. První dorazili Richard Krajčo v čele s režisérkou seriálu Karin Krajčo Babinskou. Kromě nich se ovšem představili také herci epizodních nebo vedlejších rolí. Mezi nimi byli například Pavel Šimčík, Robert Nebřenský, Roman Mrázik, Andrej Polák, David Punčochář, Mikuláš Čížek nebo Karel Jirák. Jak premiéra probíhala? A kdo další se na ní objevil? Na to se podívejte v galerii. 

Galerie

Diváci na předpremiéře

Seriál Gumy měl také diváckou předpremiéru. Jak to vypadalo na ní? A co si mysleli o seriálu první diváci? Ve videu níže se všechno dozvíte.

Na seriál Gumy se na online platformě Voyo můžete těšit již od 28.10.  

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady